Wpis z mikrobloga

Uwaga kierowcy!

Jeśli widok śniegu za oknem przeraża cię i nie czujesz się na siłach, jeśłi chodzi o jazdę w takich warunkach, to ZOSTAW TE #!$%@? AUTO NA PARKINGU zamiast udawać wielkiego bonza zaprawionego w zimowej jeździe.

Korona ci z głowy nie spadnie jak kilka dni pojeździsz zbiorkomem.

Dodatkowo, jeśli jadąc swoim stalowym rumakiem, #!$%@? się w inne auto, pieszego, albo nie daj boże w tramwaj czy autobus, to #!$%@? dzień dziesiątkom normalnych ludzi, którzy chcieli dojechać z punktu A do punktu B. Więc serio, odpuść.

#poznan #patologiazmiasta #niedzielnikierowcy
  • 60
  • Odpowiedz
@t-ja: im więcej osób będzie siedzieć w ciepłym autobusie zamiast w aucie, tym krócej będzie się marznąć na przystanku w oczekiwaniu na autobus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaroty: Paradoks sytuacji polega na tym, że (jak moja różowa mówi) wielu patrzy przez okno i widząc złe warunki tym bardziej weźmie auto mimo że zazwyczaj nie biorą- bo w aucie ciepło i sucho. Potem są efekty.
  • Odpowiedz
@jaroty: @Shatter: Dzisiaj na S5 zabójcza prędkość oscylująca od 0 do 20 km/h
Czasami mam wrażenie że łatwiej by niektórym szła obsługa promu kosmicznego za pomocą enigmy, niż takie wynalazki jak hamowanie silnikiem przy zjeździe ze wzniesienia czy nie #!$%@? po heblach jak jest zakręt
  • Odpowiedz