Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum

W tamtym roku w styczniu nastąpiła również korekta, kto inwestuje już w krypto dłuższy czas pamięta że takie rzeczy się zdarzają. Różne inne czynniki maja wpływ na spadki:

-Chiny moga zakazać kopanie krypto, wprowadzić nowe regulacje
- w Chinach w lutym jest Chiński Nowy Rok i dużo inwestorów może wypłacać zarobiony hajs, to samo dzialo się na zachodzie przed Świętami Bożego Narodzenia.
-Francja i Niemcy też coś napisali o regulacjach.

Dla mnie po takich wzrostach spadek musiał nastąpić, śmieszą mnie komentarze ludzi którzy w panice wyprzedaja coiny ale kto inwestuje hajs który może stracić uśmiecha się pod nosem i wie że wkrótce cierpliwość popłaci. Kryptowaluty jeszcze nie pokazały na co je stać, nie wiem czy spadek jeszcze nastąpi ale mentor Warrena Buffeta, Benjamin Graham w Inteligentnym Inwestorze napisał że do inwestowania potrzeba cierpliwości i Ci co jej nie mają stracą najwięcej.

Ja zainwestowałem w stabilne krypto jak Litecoin i Etherium, na Eth cały czas jestem do przodu, kupiłem jeszcze parę alt ale nie wychodzą poza 30% mojej całej inwestycji, owszem parę z nich już leciało nieźle w górę, zastanawialem się czy nie zamienić na lite czy eth i przeczekać ale przyszłosci nie zna nikt i na take małe błędy można sobie pozwolić.
Pametajcie, nie słuchajcie innych tylko róbcie co wy sami wierzycie i które projekty wg was będą mieć w przyszłości zastosowanie, kupię coiny i przeczekajcie styczeń ze spokojem.

Pozdrawiam
Pobierz KrisCane - #kryptowaluty #bitcoin #ethereum

W tamtym roku w styczniu nastąpiła równi...
źródło: comment_fmxAaxLYMGPEX9HUkOxgDqTgApUOWBIZ.jpg
  • 8
@d___b Nie w kryptowaluty a sama idee inwestowania, bo trade dzienny to bardziej spekulacja a skoro 70% moich inwestycji to fundusze które mają się dobrze a kryptowaluty w które zainwestowałem to tylko cześć mojego kapitału to owszem. Warren Buffet pomylil się co do Amazona i Appla, więc startupy technologiczne to pytanie czy nie pomyli się kolejny raz, trzymanie coins za którymi stoi technologia która kiedyś może wejść do użytku to owszem jest
@satori_7 jasne wciąż wierzę w Eth i etherium classic jako alternatywę. Bitcoin osiągnąl jak dla mnie bardzo dużo i wiedziałem że nie dawał gwarancji. Odpisze tu za kilka miesięcy potwierdzajac moja tezę co do eth i litecoin :) pozdrawiam