Wpis z mikrobloga

Mit o #!$%@?ści uberowych aut uznaje dziś za obalony. Rano podjechało po mnie tegoroczne 520d G30 (dokładnie takie jak na obrazku). Komfort miękkiego zawieszenia, i podgrzewanych foteli podczas tych 10 minut był nie do porównania z jakimś rozlatującym się Volvo, albo starą Oktavią którymi często wożą złotówy.
#taxi #uber #lodz
Pobierz d.....2 - Mit o #!$%@?ści uberowych aut uznaje dziś za obalony. Rano podjechało po mn...
źródło: comment_48wGca9TfyArb22HaU7H2PuYSnxSV3GN.jpg
  • 54
Odpowiedz mi na jedno pytanie. Jak utrzymać to auto za 1,30PLN/km?


@marman1983: A skąd mam wiedzieć? Zresztą co mnie to obchodzi? Ja nie płacę za wiedzę jak prowadzić działalność, tylko za podróż z punktu a do punktu b. Skoro ktoś jest w stanie zapewnić mi wyższy standard / lepszą obsługę / niższe ceny to byłbym debilem gdybym z tego nie skorzystał.
Oczywiście. Rozumiem. Temu służa odpowiednie służby, żeby wychwytywać tych co działają nieuczciwie po prostu ;) To się tyczy wszystkich branż.


@1imcrazytooov: Chyba się nie przelogowałeś. ;)
A tak nawiasem, widać wsiąkłeś w swój zawód. Mógłbyś opowiedzieć czy od początku byłeś taki jak teraz, czy to przychodzi z czasem? Pytam naprawdę serio, bez krzty złośliwości.
@duncanidaho2: Nie przelogowałem. Po prostu założyłem nowe konto :)

Ale co przychodzi z czasem? Czy jaki byłem do tej pory bo nie bardzo rozumiem. Chodzi Ci o cisniecie beki? Po prostu lubię to robić xD
Szczególnie jak ubery stoją na mordorze, ja podjeżdżam. Czekam 10 minut i odjeżdżam, a on dalej stoi. I ja mam kurs za 40 zł a on za 10 zł xD No to po prostu jest beka
@selenita66 kiedyś też broniłem dupera jak wiele osób z tego portalu, na szczęście zrozumiałem że uber to wyzysk i mega ryzyko a nie rodzaj pracy czy tam dorobienia do wypłaty, chcesz wozić ludzi to rób to legalnie, jeżdżę mytaxi, zawsze czyste auto, cukierki, chusteczki, woda latem, nie pale w aucie, jadę trasa wybrana przez klienta lub sam dobieram optymalna w miarę możliwości.
Wiesz ze można jeździć uczciwie i zgodnie z prawem w
40 groszy z kilometra


@gali20: Widziałem na fb ze u nich ilość km w stosunku do utargu wynosi mniej, niż 1:1... Ja #!$%@?, jakie to gówno. I ci beduini jebiący tymi fabiami z jakimś robalem z tyłu co gapi sie w telefon xD to jest po prostu Monthy Python xD
Czy jaki byłem do tej pory bo nie bardzo rozumiem. Chodzi Ci o cisniecie beki?


@1seok: Nie, chodzi mi o pewien poziom jadu, taką zapalczywość. Trochę tak jak ci co przekręcają nazwisko polityka którego nie lubią w stylu Komuchowski / Andrzej Dupa.

Ja #!$%@?, jakie to gówno. I ci beduini jebiący tymi fabiami z jakimś robalem z tyłu co gapi sie w telefon


@1seok: Dla mnie robactwem są właśnie osoby,
@duncanidaho2: Żaden jad. Czy ja tutaj wylewam jad? Napinam się? Nie. Po prostu taki humor xD Spinają budżet.... Hmm wiesz..nooo.... ci z biedronki też jakoś spinaja budżet, bo inaczej by umarli z głodu. Żyją? Aaa no to spinają budżet xD

@gali20: #!$%@? mać to ja jak mam mniej, niż 300 zł w ciagu dnia to #!$%@?ę niesamowicie, że słaby dzień. A oni tam walą po 200 km dziennie za 200