Wpis z mikrobloga

Hej, postapokaliptyczne mirki. Zapewne część z was słyszała o projekcie Olympus 2207. Pozostałym wyjaśniam, że jest to rosyjska gra fabularna oparta na silniku Fallouta 2. Produkcja została ukończona już kilka lat temu, ale jak dotąd nie doczekała się jeszcze tłumaczenia na angielski. Podobno prace trwają od miesięcy, jednak na forach raczej cicho na temat postępów.

Zabieram się dzisiaj za testowanie tego tytułu a swoje wrażenia i postępy, podobnie jak w przypadku #falloutnevada, będę opisywał na tagu #falloutmod. Wpisy będą pojawiały się zapewne co kilka tygodni, bo zamierzam wydobyć z gry jak najwięcej, a nie ukrywam że granie po rosyjsku znacznie wpłynie na tempo rozgrywki. O ile oczywiście nie rozczaruję się tym, co gra oferuje i nie zarzucę całego przedsięwzięcia. Tak więc, dajcie drogie mirki ze dwa czy trzy plusy na zachętę, co by mi motywacji nie zabrakło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poniżej filmik poglądowy Olympusa.

#fallout #falloutmod #olympus2207
  • 5
@Sagez: Grałem zaledwie przez dwa dni, po czym odłożyłem. Nie z winy samej gry, bo ta zapowiada się ciekawie. Po prostu pojawiły się u mnie sprawy, którymi muszę się zająć zanim znajdę czas na gry. Gdy wrócę do Olympusa i zrobię jakieś postępy, to będę się odzywał. Pozdrawiam.