Wpis z mikrobloga

  • 0
@kckacpi yup, e. U mnie był głównie taki problem, że za pierwszym razem to leciałam i na e i zwykłe paliłam XD teraz od początku roku się trzymam, już nawet mnie do zwykłych nie ciągnie. Aktualnie liquidy 18mg, potem będę schodzić do coraz słabszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@kckacpi w sumie to są też bazy więcej niż 18 mg, to może to by było rozwiązaniem XD sama na początku potrafiłam przez dzień spalić całe 10ml osiemnastki xD choć najgorsze są pierwsze dni, bo ciągnie jak cholera żeby palić to i to, potem już się jakoś przyzwyczaja i z czasem zwykłe wręcz zaczynają #!$%@? jak ktoś obok pali xD
  • Odpowiedz
  • 0
@pan-bartolomeu-dias o dziwo właśnie nie, ale też kwestia tego że wcześniej to paliłam taki tytoń że cholera wie jakie tam były ilości nikotyny. Jakoś z 2 lata temu, jeszcze w 2017 jak mi schodziło dziennie 1,5 paczki mocnych setek to było dobrze XD w sumie dopiero teraz widzę jaki to #!$%@? nałóg, wcześniej to sobie mówiłam tylko "będę palić, bo lubię, bo mi się tak podoba" ( _)
  • Odpowiedz
  • 0
@kckacpi trzymam kciuki, choć moim zdaniem tak o z dnia na dzień to ciężko jak cholera. Choć moja mama właśnie tak zawsze rzucała. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z kilka razy, z dnia na dzień, potrafiła nie palić najdłużej chyba 10 lat, a potem z dnia na dzień znowu zacząć xD
  • Odpowiedz
@Rosanemable

w sumie dopiero teraz widzę jaki to #!$%@? nałóg, wcześniej to sobie mówiłam tylko "będę palić, bo lubię, bo mi się tak podoba"


Ooo #!$%@? ja tak mówię xD
  • Odpowiedz
Co nie zmienia faktu że nadal jesteś uzależniona i palisz. Brawo to jest dopiero sukces aby się pochwalić. Coś jak alkoholik : już nie pije od 17 dni.. wódki teraz tylko 5 browarkow przed snem.
  • Odpowiedz