Wpis z mikrobloga

@Tutanchanon:

Nikt nie mówi że nie są, są niepodważalne dowody na to, że są o wiele mniej szkodliwe od zwykłych fajek, BBC miało cały dokument na ten temat, polecam obejrzeć.
  • Odpowiedz
@pan-bartolomeu-dias nie chodziło mi o jakość. Bardziej uświadomienie tego że uzależnienie nadal jest i nic nie jest robine aby się go pozbyc.. Wystarczy że zapomni E papierosa na imprezę i na 99% pociągnie zwykłego smierdzocha ze znajmomych.. nie raz już takie coś widzialem..
  • Odpowiedz
@Tutanchanon:

A jak ma wyglądać, skoro e-papierosy nie sa na rynku od 50 lat? Poza tym, nie jest potrzebne takie badanie żeby jednoznacznie stwierdzić, że są mniej szkodliwe. 100 lat temu nie było biopsji i analizowania zmian na poziomie komórkowym.
  • Odpowiedz
@Rosanemable: Też przerzuciłem się ze zwykłych na elektryka ( wydaję się być to mniejszym złem ). Chyba największy plus to zmiana dawkowania nikotyny. zaczynałem od 24, teraz palę 6 i czasem mieszam z "0" i oczywiście $$$. Nie mam już głodu nikotynowego i nie trzepie mnie jak nie mogę zapalić, także powodzenia i wytrwałości Mirabelko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz