Wpis z mikrobloga

@KolegaPatryk: normalnie mobilnie czy też stacjonarnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) o ile nie zbanowali go. Z nudów czy tam z chęci dowartosciowania się jakiegoś , a co do donejtow to nie nasza kasa żeby tym rządzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KolegaPatryk: Ja nie czaję jak jeszcze wszyscy walą hejtem na osobę, która mimo lepów na ryj siedzi i modliszce gębę wyciera, pić to #!$%@? też zalej, chałupę ogarnij, toć chłop nie robi nic, a ta mu tylko alko wlewa, nie wierzę żeby był w stanie do alkoholowego pójść jak widać jak go wygina jak tylko z krzesła wstaje
  • Odpowiedz
@KolegaPatryk: ja np oglądam taka patole żeby docenić to co mam teraz. Za dzieciaka bujałem się w towarzystwie jak stara ekipa magicala. Później miałem dziewczynę która może nie była tak jebnieta jak Marlena ale i tak była #!$%@? i #!$%@? mnie w nałogi, kto wie może teraz nasz związek by wyglądał jak Marleny i Rafatusa. Teraz jestem z kimś normalnym, pracuje na dobrym stanowisku i mam z tego pieniądze na godne
  • Odpowiedz
  • 0
@KolegaPatryk a po co ludzie oglądali świat według kiepskich, Graczykowie czy inne gdzie główni bohaterowie byli patologicznymi menelami albo idiotami jak buła i spuła. Tylko tutaj jest prawdziwe życie a nie udawanie. Ludzie lubią oglądać życie innych zwłaszcza jak jest #!$%@? stąd sukces świat według kiepskich.
  • Odpowiedz