Wpis z mikrobloga

D. 21 Warszawa

Zgłoszenie nr 165 z dnia 2018-01-17 19:09:21

Imię: D.
Wiek: 21
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Jestem D. i jestem pilotem.
Pilotem, nie pilotką, pilotka to czapka:> Studiuję w stolicy inżynieryjny kierunek, również pracuję poniekąd w zawodzie. Odważę się powiedzieć że jestem cicha-woda-brzegi-rwie.

Wygląd
Chyba jestem całkiem wysoka, jakieś 175cm wzrostu. Jestem też szczupła, ale na szczęście nie chuda. Niebieskie oczy i ciemne włosy do ramion. Lubię zadbać o dobry wygląd. Do dżinsów zakładam raczej jednolite bluzki czy sweterki tak by nadać sobie lekko elegancki wygląd. Mimo to umiem ubrać się na luźno i nie przeginam, nie potrzebuję trzydrzwiowej szafy żeby pomieścić swoje ubrania i kosmetyki ;)

Zainteresowania
Uwielbiam wolność i samotność jaką daje mi szybowanie po niebie bez silnika. Pewnie za to pokochałam szybowce i tak już sobie śmigam czwarty sezon maltretując swoimi opowiastkami ludzi którzy nie są z tym powiązani. W swojej pracy pokochałam budowlankę i choć plan na swoją karierę mam inny, będzie ona dla niej perfekcyjnym planem B. Zanim wyjechałam do liceum do innego miasta grywałam w Call of Duty:> Poza tym najgorsze co mi się może przydarzyć to niezabrane z domu słuchawki. Słucham niemalże wszystkiego, od soundtracków przez 'Nightcall' Kavinsky'ego i M83 po starszą twórczość Coldplay.
Ale spokoojnie, jestem kobietą, na dowód tego napiszę że zdarza mi się nosić sukienki.
Od morza o niebo bardziej wolę góry.

Czego oczekuję?
Czego oczekuję? Oczekiwania w tym temacie to powód do częstych rozczarowań, a więc nie za dużo, na pewno nie tego że znajdę tutaj księcia z bajki. Ciekawe znajomości? Być może. Cuda się jednak zdarzają więc dołączam do akcji nie zwracając uwagi na fakt, że każdy mój znajomy który to przeczyta z łatwością stwierdzi, kto siedzi przed laptopem i właśnie to pisze

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
O 4:30 budzi mnie i zabiera na zupełnie sporadyczny wyjazd w góry. Możemy rozmawiać cały dzień w trasie na szczyt albo iść w ciszy, a potem ja zawiozę nas z powrotem do Warszawy słuchając M83.
Do negocjacji!

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub? Ooo pewnie, na plaży albo w Bieszczadach. Ale to kiedyś, w ogólnie pojętej przyszłości.
Na chwilę obecną z ledwością trawię Bogu ducha winne dzieciątka, ale nie wykluczam że jeszcze z tego wyrosnę. Gdy już wezmę ślub;)
Rzadko piję. Ograniczam się raczej do umiarkowanego 'opijania 'czyichś sukcesów albo poobiedniego winka. Nie palę i muszę naprawdę kogoś lubić żeby to tolerować. Ciężko też będzie wskazać kogoś kto nie toleruje narkotyków bardziej ode mnie. Tak samo jak nieszczerości.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - D. 21 Warszawa

Zgłoszenie nr 165 z dnia 2018-01-17 19:09:21

Imię: ...

źródło: comment_uyhtiwRNEg6zbtpBFlz9sS1S35k1pu5X.jpg

Pobierz
  • 17