Wpis z mikrobloga

Zrobiłem #prawojazdy kat.A i przeglądałem sobie ogłoszenia motocykli i taka yamaha przypadła mi do gustu, jak na swoje lata trzeba przyznać, że wygląda świetnie.

To dobry motocykl na początek? Jak z awaryjnością i prowadzeniem? Duże są koszty utrzymania takiej r1?

Całkowitym żółtodziobem nie jestem, mam styczność z dużymi mocami, od 5 lat jestem posiadaczem prawie 200 konnego auta.

#motoryzacja #motocykle #motocykl #motomirko
serek_heterogenizowany - Zrobiłem #prawojazdy kat.A i przeglądałem sobie ogłoszenia m...

źródło: 1000014281

Pobierz

Jak wyżej

  • Tak 39.4% (704)
  • Nie, wybierz mniejszą pojemność 60.6% (1085)

Oddanych głosów: 1789

  • 79
  • Odpowiedz
  • 0
@serek_heterogenizowany zalezy jakim typem kierowcy jestes.

Ale lepiej wziac cos mniejszego na poczatek I przelatac sezon lub dwa a dopiero pozniej zmienic na docelowy motocykl.

Nawet skuterem mozna sie zabic, wiec jak nic sie nie ma w glowie to i mniejsza maszyna nie uratuje.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: największą wadą sportów o dużej pojemności jest to, że przede wszystkim dają frajdę z jazdy jak jeździsz nim sportowymi prędkościami. Lepiej wybrać coś, co będzie cieszyć przy każdej prędkości.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: W zeszłym roku kupiłem nowe bmw s1000rr jako pierwsze moto. Po zakupie miałem bardzo duzo jazd na torze około 30 - mieszkam w DE. Powiem tak stare tysiaczki sa bardzo niebezpieczne i gdybym miał kupic stara r1 to bym sie mocno zastanowił.
  • Odpowiedz
Całkowitym żółtodziobem nie jestem, mam styczność z dużymi mocami, od 5 lat jestem posiadaczem prawie 200 konnego auta.


@serek_heterogenizowany: Tak jak koledzy wyżej piszą. 200 koni w aucie nijak ma się do "tylko" stu w motocyklu. Do motocykla trzeba mieć bardzo dużo respektu i lepiej zmienić motocykl kilka razy niż kupić taki, który wystarczy do końca życia...
  • Odpowiedz