Wpis z mikrobloga

Zrobiłem #prawojazdy kat.A i przeglądałem sobie ogłoszenia motocykli i taka yamaha przypadła mi do gustu, jak na swoje lata trzeba przyznać, że wygląda świetnie.

To dobry motocykl na początek? Jak z awaryjnością i prowadzeniem? Duże są koszty utrzymania takiej r1?

Całkowitym żółtodziobem nie jestem, mam styczność z dużymi mocami, od 5 lat jestem posiadaczem prawie 200 konnego auta.

#motoryzacja #motocykle #motocykl #motomirko
serek_heterogenizowany - Zrobiłem #prawojazdy kat.A i przeglądałem sobie ogłoszenia m...

źródło: 1000014281

Pobierz

Jak wyżej

  • Tak 39.3% (703)
  • Nie, wybierz mniejszą pojemność 60.7% (1085)

Oddanych głosów: 1788

  • 79
  • Odpowiedz
moto jak moto. Znam gościa co ze ninje kupił na start i żyje, znałem typa co to #!$%@?ł się na super polecanym na start bandicie.
Obiektywnie większa moc, owiewki sportowe (mniej cię ściąga z siodła), bardziej będzie kusić by pałować.
Ja bym brał co mi się podoba. Ale na pewno coś nie przedpotopowego, żeby miało ABS.
Dolicz se z 4 koła na ciuchy chociaż. Sam kask w miarę przyzwoity to 1k.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: jak jeździłeś 200-konnym autem, to śmiało możesz zacząć od motocykla 650 z 70 KM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam jeździłem na 1100, bez zabójczej mocy bo turystyka, tylko 100 KM i za każdym razem po sezonie mam wrażenie, że moje 300-konne auto nie przyspiesza, ale przez zimę to uczucie znika.

Mam nadzieję, że to dobry bajt, a Ty chcesz to R1 kupić na tor. Pozwolę sobie
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Panie liter to za mało na pierwsze moto, nie poczujesz tej pasji!
Koniecznie montuj już kamerkę na kasku. Uwielbiam te momenty, gdy nicki z wykopu stają się rzeczywistością ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: nie słuchaj zazdrosnych pał życiowych. Na początek taka pierdoła spoko opcja, ale nastaw się na coś mocniejszego, bo po doświadczeniach z prawie 200 konnym wozem to szybko odczujesz braki mocy i pamiętaj #lwg

  • Odpowiedz