Wpis z mikrobloga

znałem kiedyś dziewczynę (teoretycznie dalej znam, ale wolałbym nie) między Nami tworzyła się piękna więź, codziennie sie spotykalismy, chodziliśmy w weekendy na jakieś kolację na kiju, spozywalismy alkohol - było super. Kilka dni temu podczas, gdy odprowadzalem ja do domu, ta niespodziewanie pocalowala mnie w usta i powiedziała ze jestem najlepszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
dzisiaj dowiaduje się że już ma chłopaka, zostałem potraktowany jak zabawka? nie mam odwagi wyjść teraz na miasto, dlaczego #rozowepaski tak sie bawia uczuciami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #milosc
  • 17
teoretycznie nie mam bo ja już #pracbaza a ona #licbaza lecz problem pojawia sie w tym ze moje miejsce pracy znajduję sie obok jej domu, a przecież nie będę jej unikał wiecznie..

A może by tak z Nią porozmawiać?


@skinnyhaunter: Wybij to sobie z glowy, albo szykuj sie na HEAVY PAIN! i utrate RIGCZu. Emocjonalna pijawka chciala sobie podleczyc na chwilke samopoczucie bo cos tam.
No chyba ze lubisz chodzić szary
nie jestem w stanie być obojętnym w tej sytuacji, chciałem w końcu ja wyruchac.


@skinnyhaunter: No i musisz sobie wreszcie zdac z tego sprawe ze nie chodzilo Ci tylko o bolcowanie. Bo jesli tak to zorganizuj zrzutke na roxe - 2 plny podeśle Ci natychmiast ;)