Wpis z mikrobloga

@Szuwax było wiele razy R6 siege tylko i wyłącznie. Ewentualnie destiny lub bf 1. Prawda jest taka że zależy co cię interesuje bo jak nie to to poszukaj w starszych tytułach.
Btw. Pamiętacie takie fpsy jak warrock bf Heroes i wolfteam? Ehh świetne gry zaporę przez mikroplatnosci
@Erados: Ciężko powiedzieć jakie strzelanki online mnie interesują. Dokładnym obrazem tego jak widzę fps online jest insurgency...Jednak muszę chwile odsapnąć od niej gdyż zbiegło się sporo gimbazy z CS:Go. temu szukam alternatywy, która będzie równie wciągająca.
Szuwax - @Erados: Ciężko powiedzieć jakie strzelanki online mnie interesują. Dokładny...
@Szuwax: Słysząc Insurgency, na myśl przychodzi mi Arma i Squad. Ale jako, że są to gry dość podobne to zaproponuję Rainbow Six Siege. Gra wymaga taktyki, planowania, odpowiedniego użycia gadżetów, wykorzystanie kamer monitoringu i dronów. Gra dodatkowo zyskuje, gdy gramy z drużyną. Dawno mnie tak żadna gra nie wciągnęła jak Siege.

A skoro jesteśmy przy grach wciągających jak bagno to jest jeszcze Rust. Ale to inna para kaloszy ( ͡°