Wpis z mikrobloga

@Iudex: o to super, szukałem z dwa tygodnie temu, bo się o tym naczytałem, ale nie wiedziałem, ze teraz nowa warka weszła. Przejdę się do drink hali we wtorek-środę. Masz może rozeznanie gdzie jest taniej? (Piwosz - Drink Hala)?
@RomeYY
@jamtojest
@korbuzz
@spenser Poszła tegoroczna warka IP oraz dla porównania Porter Podbity Śliwką, którego już kiedyś próbowałem i bardzo mi podszedł.
1. No sztos, petarda, co tu dużo mówić. Bardzo mocno wyczuwalna śliwka, rodzynki, suszone owoce jak w kompocie. Alkohol niewyczuwalny, praktycznie bez gazu. Cały czas silne nuty czekoladowe, sliwka zostaje za chwilę w tle, bardziej jest w aromacie niż w smaku Na koniec delikatna wanilia. Wytrawne, taniczność bardzo duża. Ułożone,
Pobierz Iudex - @RomeYY 
@jamtojest 
@korbuzz 
@spenser Poszła tegoroczna warka IP oraz dla p...
źródło: comment_mlHQ7qBxgHz0p4u1sPzI1WBVyQRTA1SP.jpg
@Iudex: No podobnie do moich wrażeń rok temu. Pobity super, ale jak dla mnie Prunum to samo, tylko bardziej wszystko... ułożone, gładkie, złożone. To samo, tylko wyższa klasa. Moim zdaniem warte tych 30 zł. A Podbity warty trochę więcej niż kosztuje.
@jamtojest A piłeś tego cieszyńskiego? Jak będziesz miał miał okazję, to spróbuj. Chba kończy mu sie data, bo wszędzie go widzę w promocji, nawet za 40zl, a w środku jest ładne szkło. Natomiast zawartość - kurka, no podobne mega.