Wpis z mikrobloga

@reddml: Czy przewodniczącym RN zostaje się z nadania lub woli boga czy jest on wybieralny?
btw. Jesteś narodowcem i siedzisz na emigracji? Możesz mi wytłumaczyć jak łączysz miłość do ojczyzny z #!$%@? się na nią i pracą w innym kraju? Zawsze mnie to zastanawiało, bo ja czuje się jak nowoczesny patriota, dla którego patriotyzm to praca dla ojczyzny, płacenie podatków, segregacja odpadów, sprzątanie po sobie, wychowanie dzieci w tolerancji do drugiego
  • Odpowiedz
Polscy narodowcy wygrali dzisiaj internety, obchody 128 urodzin Adolfa Hitlera w Wodzisławiu Śląśkim w lipcu 2017r.


@saakaszi: Byś mógł z tymi geniuszami piątki zbijać. #neuropa kopiuje i powiela brednie, niemożliwe #bekazlewactwa

Adolf Hitler (ur. 20 kwietnia 1889 w Braunau am Inn, zm. 30 kwietnia 1945 w Berlinie)
  • Odpowiedz
@kawazrana pozdrawiam serdecznie, ja też urodzony 20.04, mamy zajebisty wzór do naśladowania :)


Mam taka hehe... anegdotke. Egzamin przed bierzmowaniem,,wchodzimy w parach. Ide z przyjaciolka, ktora urodzila sie 18 maja. Ksiadz mowi, ze no ale masz date dziewczyno, wiesz, kto sie urodzil w ten dzien? nasz wspanialy papiez JPII... no i ja wypalam: w moj dzien tez sie ktos slawny urodzil! Adolf Hitler. Mina ksiedza niezapomniana o_O

  • Odpowiedz
siedzę w Polsce :) byłem w Niemczech by zarobić na własny biznes


@reddml: No to muszę szukać kogoś innego, kto mi wytłumaczy co mają w głowach ludzie od wlepek na emigracji :/
Poza tym powodzenia w biznesie :)
  • Odpowiedz