Wpis z mikrobloga

@maras_sc2 dla mnie darwini przed stankiewiczem z racji tego że dali troszeczkę ciekawszy pomysł (Stankiewicz po prostu połączył kilka motywów z BM) no i wykonanie było lepsze.
Co do Gonciarza to film pod względem technicznym był zrobiony bardzo dobrze, gra aktorska słaba no ale to amatorzy, wiele osób także nie zrozumiało motywu, dla mnie mimo wszystko największą wadą były te angielskie wstawki, nie każdy gonciarza ogląda więc nie wie jak do niego
@darkelf: nie jestem żadnym fanem gonciarza xD oglądam może z jeden odcinek raz na ruski rok który mnie interesuje, ostatnio był o kryptowalutach i wyszła #!$%@?ówka xD Po prostu doceniam montaż, a był on na znacznie większym poziomie niż emce, a informacje o gonciarzu to znam właśnie z wypoku
@darkelf: xD Jestem "fanem" emce bo robi dobry kontent ale niestety troszeczkę za bardzo skróciła temat, i tak jak wcześniej pisałem nic w temacie odcinka się nie wybiło dlatego ostatnie miejsce. Jakby temat pociągnęła dalej to pewnie by z gonciarzem wygrała.
Zresztą idąc twoim tokiem pisania to mogę napisać że tak naprawdę znasz gonciarza dużo bardziej niż ja i go hejtujesz, ja mam to w dupie i tylko oceniam filmy xD
@darkelf: no na tagu są osoby które piszą że film gonciarza się skończył happy endem więc wiesz xD
Tak czy siak każdy z filmów #czarnelusterko był na naprawdę wysokim poziomie jak na amatorke, bardzo się zdziwiłem, myślałem że będzie paździerz a tu zaskoczonko