Wpis z mikrobloga

Kogoś to dziwi, że w Polsce jest grupa idiotów hołdująca Hitlerowi? Przypominam, że żyjemy w prawie 40-milionowym społeczeństwie. Są tutaj ludzie tęskniący za Hitlerem, Stalinem, pedofile, zoofile albo dorośli mężczyźni oglądający bajki z kucykami Pony. Nie wiem, po co to niepotrzebne podniecenie. To tylko kilku idiotów krzyczących w lesie "Sieg Heil", którzy istnieją wyłącznie w swojej hermetycznej grupie. Robienie z tego problemu numer jeden to jakiś kompletny absurd. Zajmie się nimi policja i na tym koniec - zwykła sprawa kryminalna, a nie ogólnonarodowy problem. Przede wszystkim dlatego, że te środowiska to pewnie kilkadziesiąt osób w całym kraju.

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 43
@Lecherus: Nie wiem, być może rzeczywiście niektórzy z nich od dziecka przesiąknięci byli przekonaniem, że bliżej im do narodu niemieckiego i stąd te zachowania. W każdym razie problem jest marginalny.
@Venro: no jest to afera, bo powinno to być karane jako propagowanie nazizmu i komunizmu, ale jak każdy wie tam jest kilkaset tysięcy ludzi, którzy za Polaków się nie uznają, więc ja się nie dziwie tej miłości do Hitlera bo we wschodnich landach Niemiec jest to całkiem powszechne.
@Piesmen: Oczywiście nie masz racji, bo godzinę temu odbyła się konferencja MSWiA, na której Brudziński zapowiedział, że zostaną podjęte wobec tych osób natychmiastowe działania.
@Towarzysz_Moskwin: Podobnych Tobie, którzy wszędzie widzą jakieś zorganizowane działania, traktuję na równi z tymi od Hitlera. Ewidentnie coś w Waszych głowach nie działa właściwie.
@Lecherus: @Piesmen: Ale jak ma być to karane za propagowanie faszyzmu, jak odbywa się to w hermetycznej grupie znajomych po lasach. Te osoby miały naloty na mieszkania w poszukiwaniu materiałów wybuchowy, konfiskowano im nazistowskie gadżety, ale samo ich posiadanie nie jest przestępstwem.
@Lecherus: Tak, ale garstka popaprańców licząca z 10 osób i prawie żywcem wyjęta z blues brothers stała się nagle największym zagrożeniem. Przypuszczam, że takich społeczności w kraju jest więcej podobnie jak i innych sekt, które spotykają się w swoim gronie i pakują do basa, czy żyły.
@Lecherus: Ciekawa też jest data pokazania materiału. Przecież to są sceny z lipca, po 11.11 taki materiał to byłaby petarda. Jednak jej nie odpalili z jakiś względów, bezpieczeństwo, utrzymywanie kontaktu i liczenie na więcej?
@bombastick: tak widziałem, durnie na Śląsku robią sobie po lasach obchody urodzin kaprala z Austrii, a ty nie kojarzysz faktu, że tam jest kilkaset tysięcy ludzi, którzy się za Polaków nie uważają i nawet tam padło pytanie, czy koleś chce wstąpić do Bundeswhery? Pewnie tego już nie zauważyłeś, a jaki Polak ma taką możliwość? Ja wiem, że fajnie sobie pomanipulować i wrzucić cały ten syf na organizatorów marszu niepodległości. TVN w