Wpis z mikrobloga

Mirki, do zgarnięcia (w przypadku skutecznej pomocy odzyskania coinów) 4000 #blitzcash Do wymiany na Bittrex Aktualnie jest to ok 0.95BTC!!!.

Opis sytuacji:
W 2014 roku kupiłem walutę #blitzcoin . Następnie przelałem ją z Bittrex na adres swojego portfela. Aktualnie chciałbym ją odzyskać. Wiem, że w międzyczasie, waluta zmieniła nazwę z #blitzcoin na #blitzcash. Ściągnąłem więc najnowszy portfel #blitzcash, dodatkowo plik bootstrap, dodałem dodatkowe węzły sieci i zsynchronizowałem portfel. Wszystko z oficjalnej strony http://blitz.cash/.

Następnie próbowałem uruchomić portfel z użyciem dwóch różnych kopii starego pliku wallet.dat. Niestety w trakcie uruchamiania program wyrzuca komunkat: "Ostrzeżenie! Błąd odczytu wallet.dat. Wszystkie klucze zostały odczytane, ale może brakować pewnych danych transakcji lub wpisów w książce adresowej lub mogą być one nieprawdziwe."

Próbowałem użyć poleceń -rescan, -zapwallettxes i -zapwallettxes =2. Niestety ciągle to samo.
Cudem znalazłem stary program Blitzcoin. Tamten portfel odczytuje plik wallet.dat, ale nie chce się zsynchronizować z siecią.

Wyeksportowałem z niego klucz prywatny, ale niestety nie da się go zaimportować do nowego portfela Blitzcash.

Istnieje jakaś szansa na odzyskanie coinów? Może ktoś z Was pamięta moment przejścia między Blitzcoin, a BlitzCash? Przecież posiadacze tej waluty musieli jakoś przesiąść się na nowy projekt, w związku z tym może była jakaś wersja pośrednia portfeli?
#kryptowaluty
  • 19
"Ostrzeżenie! Błąd odczytu wallet.dat. Wszystkie klucze zostały odczytane, ale może brakować pewnych danych transakcji lub wpisów w książce adresowej lub mogą być one nieprawdziwe."

A nie jest tak, że mimo ostrzeżenia można wykonać transakcje, np. wysłać te coiny na giełdę?