Wpis z mikrobloga

Kochani!

W związku z wysłaniem wczoraj wieczorem licznym maili do różnych redakcji przyszła dzisiaj pierwsza odpowiedź.

Szanowni Państwo,


Proszę o kontakt telefoniczny, porozmawiamy o szczegółach oraz przekaże

wszelkie informacje dotyczące programu, który chcielibyśmy w

najbliższym czasie zorganizować.


Przedstawiam rezultat przeprowadzonej rozmowy telefonicznej:
TVP pragnie zorganizować program "To jest temat" realizowany na miejscu, prawdopodobnie przed domem państwa Kościuszko. xD W związku z powyższym poszukują:
- sąsiadów pani Bożeny i państwa Kościuszko oraz mieszkańców tej miejscowości
- chętnych Wykopowiczów do wystąpienia w programie
- pani Redaktor zwróciła się również z pytaniem czy dysponujemy danymi pani Bożeny, w szczególności jej numerem telefonu

Nie ma na razie ustalonej daty realizacji programu, aczkolwiek planowana jest na luty. Mam być informowany o dalszych szczegółach.
Wszystkich zainteresowanych, jak również osoby mogące dostarczyć informacji gorąco zapraszam na priv.

Pozdrawiam ogromnie Was wszystkich!
Jesteście absolutnie wyjątkowi, jestem dumny z Waszego zaangażowania i żmudnej pracy jaką wykonujecie.
Prawdziwym zaszczytem jest tu być z Wami!

Wasz uniżony,
Pozytywistyczna Metamorfoza

--------------------------------

Dziękuję ogromnie za wyrazy Waszego wsparcia! Bardzo dużo to dla mnie znaczy.

Chciałbym również gorąco podziękować za nieocenioną pomoc @strachu8 @booYa_CTD @powsinogaszszlaja jakiej mi udzielali w trakcie krótkiego wygnania.

Dziękuję również @Moderacja i @a__s za wykazanie się niezwykłą mądrością oraz salomonowym podejście do sprawy. Dziękuję ogromnie!

#wypokszwadron #wykop #moderacjacontent #afera #psycholezuwagi #wykopszwadron #telewizja #tvpis #oswiadczenie

https://mirkolisty.pvu.pl/list/CA7u20MURQjeNPK8
  • 37
Wołam zainteresowanych (37) z listy wypokszwadron
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @PozytywistycznaMetamorfoza @KolegaPatryk @Wumakudu @OjciecPodgrzybek @jabadabadupka @marian1881 @rosolczypomidorowa @grubson234567 @top_czipsy @cimon87 @powsinogaszszlaja @dicamillo89 @petr20 @Kumin @Jahcob @SadoMaso @booYa_CTD @AzotoN1 @gr0nczek_ @luukasek
@thesc: Złego diabli nie biorą. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Uciekłem przez serwerownię i ukryłem się w zbożu. xD

A poważnie, to jestem niesamowicie wdzięczny Moderacji. Dzięki nim możliwa jest moja dalsza efektywna praca nad tą sprawą, a co za tym idzie można powiedzieć, że Moderacja aktywnie włączyła się w pomoc pani Bożenie. Moderacja: Teraz macie przechlapane, Was też Kościuszki będą nękać. xD Teraz nie macie już odwrotu,