Wpis z mikrobloga

@prosile: w regulaminie jest napisane, że zabrania się takich praktyk jak wy tutaj uczyniliście, dlatego napisałem do supportu PZU (wysłałem im linki do tematów na wykopie).
zobaczymy co z tym zrobią.
  • Odpowiedz
@rothen: Hmm. Chwila. Każdy ma własny mózg, potrafi czytać (tak przypuszczam), każdy mógł ocenić sam merytorykę każdego z projektów. Nie znam tej dziewczyny, ale ona i ten chłopak od chirurgii szczękowej przekonali mnie najbardziej. I co, teraz tylko dlatego, że konkurs został nagłośniony (reklama dla PZU) - bo przecież nikt nie kupił tych głosów - dziewczyna ma przegrać? No way.
  • Odpowiedz
@rothen: Konkretnie w którym punkcie?


@krzesimir: jest tylko poniższy zapis więc wszystko leży w gestii Komisji Konkursowej. Mam nadzieję, że szanowna komisja zdaje sobie sprawę z ryzyka afery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Komisja Konkursowa zastrzega sobie prawo weryfikacji liczby głosów oraz anulowania głosów zdobytych w sposób niezgodny z regulaminem Konkursu, regulaminem Facebooka lub w inny sposób łamiący w ocenie Komisji Konkursowej zasady sprawiedliwiej konkurencji i rywalizacji.
  • Odpowiedz
@L3stko: Też czytałem regulamin, stąd było moje pytanie do @rothen . W działaniu wykopowiczów (głosowaniu na projekt, który się spodobał po uprzednim rozpropagowaniu go na tym serwisie) nie widzę znamion łamania regulaminu. Mało tego, widzę wręcz zachowanie idealnie wpisujące się w sposób działania tego konkursu - wszak organizator sam umieścił tam przyciski udostępniania projektów na FB, ergo liczył na propagowanie poszczególnych kandydatów.
  • Odpowiedz
W związku z tym zapisem

Komisja Konkursowa zastrzega sobie prawo weryfikacji liczby głosów oraz

anulowania głosów zdobytych w sposób niezgodny z regulaminem Konkursu,
regulaminem Facebooka lub w inny sposób łamiący w ocenie Komisji Konkursowej
zasady sprawiedliwiej konkurencji i rywalizacji. Weryfikacja może zostać dokonana
zarówno w trakcie trwania Konkursu jak i po jego zakończeniu, ale przed oficjalnym
ogłoszeniem laureatów Konkursu;

Wyczuwam kolejną wojnę wykopową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz