Wpis z mikrobloga

Cześć,
Wydaliśmy w końcu wersję Premium naszej aplikacji treningowej Fortitudo, w skrócie 42.do. Tworzymy ją go godzinach od prawie 3 lat (z mniejszymi lub większymi przerwami), ale jako osoby trenujące dobrze wiemy, czego brakuje na rynku. Odświeżony UI, zaawansowane generowanie planów treningowych na podstawie wprowadzonych wyników, rekalkulacja ciężarów, szczegółowa edycja każdego dnia treningowego, statystyki, stopery + podstawowe wsparcie treningów interwałowych (w przyszłości CrossFit), widget z wykonywanym ćwiczeniem, zamiana ćwiczeń, własny język tekstowy do tworzenia planów i możliwość dzielenia się planami nimi lub ich sprzedaży (w niedalekiej przyszłości), synchronizacja pomiędzy aplikacją mobilną, a webową (póki co jeszcze nie ma tylu funkcjonalności). Oczywiście wersja PL albo EN w zależności od wybranego języka. Zapraszam(y) do testowania i przesyłania uwag ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #aplikacje #spetz #akademiaspetza #fortitudo #42do
Pobierz spetz - Cześć,
Wydaliśmy w końcu wersję Premium naszej aplikacji treningowej Fortitu...
źródło: comment_ealgpWI7l0WdY7VGHStpMMXvOlY0cZJ4.jpg
  • 70
@jathek: niestety, powstawała wersja na iOS ale z przyczyn niezależnych od nas jej implementacja została wstrzymana, więc będziemy musieli prawdopodobnie tworzyć wszystko od nowa. Na ten moment tylko aplikacja webowa (responsywna) jako trochę uboższa wersja.
@spetz: jestem testerem, wiec pierwsze cop mi sie rzuca w oczy to bledy, sorry:( pierwsza minuta korzystanai z programu i: mam one plus 3t, czyli duzy telefon a na ekranie krtory sie pojawia gdy wybralem swoj wlasny plan ikonka plusa w prawym dolnym rogu jest prawie niewidoczna
@spetz: i moze to tylko ja, ale wydaje mi sie ze spora czesc ludzi korzysta z angielskich nazw cwiczen
mozna by je dodac do polskich albo wrecz by wyswietlaly sie tylko po angielsku dla chetnych?
pisze to dlatego bo jestem glupi chyba ale szukam OHP i nie wiem jak znalezc:)
@spetz: o suepr, zaraz znajde - ale gdzie? przejrzalem opcje
az tak sie nie wyspalem ze jestem slepy?:)
musze tez przyznac ze wole dodawanie ciezarow jakie jesty w apce SL, czyli co 2.5 kilo, niby widze to w ustawieniach ale jak ustawiam ciezar w serii to nie widze skoku co 2.5 kilo jak naciskam plus...cos chyba robie zle
@spetz: nie intuicyjne jest tez dla mnie dodwanie cwiczen
zaznaczam jedno i oni nie doda mi sie od razu do planu a musze wejsc w opcje i kliknac dodaj cwiczenie

rozumiem idee bo jak sie zaznaczy dwa/wiecej to pojawia sie opcja cwiczenia zlozonego, wiec to tylko moj komentarz
@spetz: eh kurde chyba jestem na to za glupi
klikam Moje plany
pojawia sie Rozpoczete, PRzelozone (co to jest?), twoje schematy (tam nie dziala link stworz schetam ale to wiecie pewnie)

w rozpoczetych mam Twoj wlasny plan i guzik usun

klikam twoj wlasny plan i mam dni
i kazdy pusty

to te treningi z opcji Trening nie sa tam widoczne? to jak dodac cwiczenia do planu?
@spetz: ogolnie to podoba mi sie i ma potencjal tylko za diabla nie umiem tego uzwac tak od razu
chcialbym sobie dodac trening A i B swoj co 2 dzien i by sie uzupelnilo automatycznie na przyszlosc i bym to widzial w planie treningowym (ciezary moga zostac nieustawione)