Wpis z mikrobloga

@11mariom: czekam w domu jak #!$%@? a na trackingu wyskakuje mi ze aobiorca nieobecny. no i nie dodzwonisz sie do nich bo po co jak mozna #!$%@? automatow...
@jodzi: Dlatego ja od długiego czasu używam tylko paczkomatów. Głównie dlatego, że mnie praktycznie zawsze w domu nie ma i nie muszę się do nikogo dostosowywać, co też działa w drugą stronę. Dodatkowo jest to #!$%@? wygodne, bo mam paczkomat na ulicy, która zawsze przejeżdżam i stanąć na 2 minuty to żaden problem.
@jodzi o, teraz pojawił się status:

2018-01-24 13:25 Przesyłka doręczona do punktu DHL SERVICEPOINT. Przesyłka oczekuje na odbiór [Szczecin]

Nadal nie dostałem maila / smsa z pinem do odbioru. Wczoraj nie było tego statusu...
@jodzi: lepiej. Ten status ogarnęła Alipaczka na telefonie. Na stronie DHL nadal jest, że ma ją kurier... Wciąż brak żadnego info o pinie do odbioru.

W osobnym powiadomieniu prześlemy potwierdzenie doręczenia paczki do wybranego punktu DHL Parcelshop wraz z nowym, czterocyfrowym kodem PIN, który będzie niezbędny do odbioru. Prosimy poczekać na powiadomienie.