Wpis z mikrobloga

@antyradio co sie tu wyrabia chciałoby się spytać? Audycja Piękna i Bestia miała lepsze i gorsze momenty, ale ostatnio dawała radę. Początki były trudne, ale po okresie chaosu z częstymi zmianami formy prowadzenia porannych audycji (chyba wywalenie fajnego prowadzącego, potem trzech facetów i na koniec kobieta i Szkot itp.) jakoś chwyciło. Pod koniec się dotarli i byli naprawdę całkiem w porządku. Czasem człowiek uśmiechnął się z politowaniem, ale czasem zdarzył się i uśmiech pod wąsem. A teraz??? Kurde blaszka, normalnie #pudelek. Mam wrażenie, że nie ten target. Dzisiaj było o Joannie Krupie i jej akcji CHWDP (poważnie prowadzący uważają użycie tego hasła za wspaniały pomysł???), Siwiec, Frytce, akcji #metoo, polskich komediach romantycznych, konkurs "zgadnij o jakim celebrycie jest ten hejt" i jakieś inne bzdety jak siostry Godlewskie. O ostatnich pani Karolina powiedziała, że w jej świadomości one nie istnieją (choć wiedziała doskonale co i jak). Prawda jest taka, że dzięki tej audycji siostry Godlewskie istniają już w mojej świadomości choć wcześniej żyłem w błogiej nieświadomości. Dzięki Wam za rozświetlenie mroków mojej niewiedzy! Mam wrażenie, że nie po to ludzi włączali Antyradio, żeby ciągle słuchać co kolejny celebryta nawyprawiał.
Nieprofesjonalnym wydaje mi się także, a przynajmniej mi przeszkadza, ciągłe wchodzenie sobie w słowo. Podobnie jak obowiązkowo powtarzane kilka razy dziennie:
- A my tu prowadziliśmy sobie taką dyskusję poza anteną, że nie można jej powtórzyć, hehe.
- No tylko nie powtarzaj co mowiłam/mówiłem.
- Tak, tego nie można powtarzać, bo to się nie nadaje na antenę hahaha!
Bardzo fajnie, że podzielili się tym ze słuchaczami. I?

Tak mnie naszło na ten wpis, bo jak był Szkot i druga prowadząca to też do Was napisałem i ich niedługo potem zmieniliście na lepszych. Może teraz też wysłuchacie rad uznanego eksperta w sprawie doboru prowadzących audycje poranne?

#antyradio, chyba kwalifkuje się do #gownowpis i odwiedzę #zalesie, bo to całkiem ładna okolica.
  • 3
@Polanin: Problem jest taki, że to dwa głośne nazwiska i na pewno zabezpieczyli się, żeby nikt ich nie zdjął z anteny przynajmniej do wakacji albo i dłużej. O zmianie możemy na razie zapomnieć...
@jamtojest: Kurde blaszka... Może ich przesuną albo co? Temat dnia to CHWDP i konkurs o kim ejest wpis "język menela, coś tam sypie mu się na głowę itp." Gdzie czasy antyrebusu?