Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie mi w wyborze fury. Chcę sobię kupić jakieś usportowione auto w przedziale cenowym do 50k. Najbardziej zastanawiam się nad tymi 6 autami. Zagłosujcie proszę w ankiecie. Jak nie znacie aut to tutaj dodatkowe foty: https://imgur.com/a/R2CHr i zagłosujcie po wyglądzie :P

Jeśli macie/mieliście/znacie te auta to wypowiedzcie się o nich. Może pomoże mi to w podjęciu decyzji.

Jak macie jeszcze jakieś pomysły nad czym się zastanowić to dawajcie.

#motoryzacja #carboners #samochody #mechanikasamochodowa #kiciochpyta #pytanie #ankieta #zainteresowania #zakupy
Kalak - Mirki, pomóżcie mi w wyborze fury. Chcę sobię kupić jakieś usportowione auto ...

źródło: comment_Qlq6vZidMGNowEYS2WVgxahMZ6Ar6MsR.jpg

Pobierz

Jakie auto brać?

  • 1 - Ford Fiesta ST 24.2% (38)
  • 2 - Renault Megane RS 36.3% (57)
  • 3 - Abarth Punto Evo 7.6% (12)
  • 4 - Peugeot RCZ 12.1% (19)
  • 5 - Opel Corsa OPC 3.8% (6)
  • 6 - Alfa Romeo Gulietta QV 15.9% (25)

Oddanych głosów: 157

  • 41
@Kalak: fiesty maja #!$%@? zawieszenie, na dluzsze trasy raczej odpada, ford focus z 2017 juz duzo lepszy ale z 10k bys musial doplacic/uzywke wziac
@Kalak: na sensowne Megane może nie styknąć, ale Trophy na cieńkich kubłach to jest mistrzostwo świata.
QV też jest bardzo dobra, a jak się zrobi wydech, orgazm( ͡° ͜ʖ ͡°)
@merti: Fajny, ale sporo problemów miały. 1.4 TSI ma w #!$%@? problemów, a 2.0 TSI ma dużo problemów. Diesla nawet nie rozważam. W moim budżecie nic fajnego z salonu pl nie dostane :/
@Kalak: a ok, widzialem gdynskie blachy w fiescie. jakbys wybieral sie na wybrzeze zanim podejmiesz decyzje, to moge Ci pokazac swoja fieste i przedstawic subiektywne wady i zalety. mam tez porownanie do megane RS i abartha, co prawda grande punto a nie evo ale za to w wersji essesse.
@Kalak: megana z zewnątrz fajna ale środek ma brzydki. Ja lubię włoskie marki ale między fiatem a alfą wybrałbym alfe :D opel wydaje mi się strasznie mały. Fordem raz jechałem w zwykłej wersji. Nawet fajnie się jechało. Co do puga to nie mam zdania