Wpis z mikrobloga

Mireczki z #cebulaonline,

** <-- tak oznaczyliśmy najlepsze, według nas, promocje

Wieczorny wpis zaczynamy od #gearbest

LINK - #bluboo Maya 2GB RAM 16GB ROM za
$59.99

LINK - Bluboo Picasso 2GB RAM 16GB ROM za
$65.99

LINK - #asus ZenFone 2 ( ZE551ML ) 4GB RAM 32GB ROM za
$129.99

LINK - #huawei P9 Lite ( VNS za
$179.99

LINK - Drukarka #3d Anet A6 3D Desktop Printer Kit za
$173.99

LINK - Hulajnoga #euni ES808 8 inch Tire 5.2Ah Folding Electric Scooter z wysyłką z Polski za
$319.99

LINK - Odkurzacz #xiaomi roborock S50 Smart Robot Vacuum Cleaner z wysyłką z Polski za
$519.99

z #banggood

* LINK - Podręczny ekspres do kawy Honana Portable Manual Coffee Maker za $25.99 <-- najniższa cena jaka kiedykolwiek była za tego typu sprzęt!

LINK - Kabel BlitzWolf® BW-TC2 3A USB to Type C 6ft/1.8m za $4.39

LINK - Zestaw 12 sztuk patyczków do usuwania zanieczyszczeń w odpływach Honana BC-101 za $1.99

LINK - Rabat na obudowy, zasilacze i inne akcesoria do kopania kryptowalut -12% <-- coś dla Mirków z pod tagów #bitcoin #monero #ethereum i #kryptowaluty

LINK - #oneplus 5T Sandstone White 6.01" 8GB RAM 128GB ROM za $576.59

LINK - Zestaw wieszaków samoprzylepnych Xiaomi Mi Home 6Pcs Happy Life Hooks za $9.29

**LINK - Mop Xiaomi Handheld Electric Mop z wysyłką European Direct Mail w cenie za $151.10

LINK - Krótkofalówka 2 sztuki #baofeng BF-T3 UHF462-467MHz 22 Channel Walkie Talkie za $11.11 <-- najniższa i dobra cena za te krótkofalówki. Od jakiegoś czasu je mamy więc jakby ktoś miał pytania to piszcie. Gdyby ktoś potrzebował to mamy wykaz częstotliwości dla każdego kanału.

z #gamiss

LINK - Pluszowy Pickle Rick 19x6x3cm za
$1.69

na #geekbuying

LINK - Smart band [HK Stock] [English Version] Xiaomi Huami #amazfit Cor MiDong Smart Bracelet za $39.22

i na koniec #zapals

LINK - Słuchawki OEM #samsung AKG S8 Headphones za
$0.99**

Chcesz na bieżąco dostawać powiadomienia o promocjach?
Zobacz nasz drugi tag cebulaonlinelive.

Linki bezpośrednie:


--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
Cebulowa grupa na FACEBOOKu
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl
Zapisz się na listę powiadomień, zatwierdzając popup na naszej stronie
cebula_online - Mireczki z #cebulaonline,

** <-- tak oznaczyliśmy najlepsze, wedłu...

źródło: comment_KP08XVOL8Q6Qpqls0EAumWVVnPGwlLha.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Wołam zainteresowanych (390) z listy CebuloWołaj
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @cebula_online @ChineseMobilePhones @#!$%@? @Mollo @Pijokot @vwolfi @Pjotsze @PurpleHaze @downinthedumps @KrystianEuropejski @masterhak2 @Mato @dindon1234 @paciks @ptaaq @Frexor @ktosilla @hoop @matiwoj11 @AH2V2 @Rysiu1923 @kldsk @Brajan_Kowalski @Dowluk @emtei @domi122 @dar @Pallazo @remi13 @Spiszka @Piw_Benzyna @johnny-oio @yunantea @StayAlive @Dany74 @Janocha @pepone @nihil_novi @DK13 @gorush @Irydi0n @demoos @
  • Odpowiedz
@swiniak: cytując siebie z naszego FB:

"Mam je od jakoś 10 dni. Na razie dalej na jednych bateriach a codziennie męczą je moje dzieci. Sprawdziłem jakie mają częstotliwości poszczególne kanały i ustawiłem sobie swojego UV-5R i rozmawiam z nimi :-)
Na razie zasięgu max nie testowałem ale pomiędzy piętrami a piwnicą śmiało śmiga."
  • Odpowiedz
@Mato: Można sobie rozmawiać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja używam na co dzień do zabawy z dziećmi. Jak idę do lasu czy na ryby z kimś to wtedy biorę bo można się rozejść i przez radio łapać w razie czego.
  • Odpowiedz