Wpis z mikrobloga

Jak parę dni temu pisałem, że jestem zdziwiony jak zamiast na jakieś organizacje charytatywne ludzie wolą płacić patoli co sra do wiadra to zostałem #!$%@? i wyśmiany (tak, wspomniałem też że to Wasza kasa i możecie zrobić z nią co chcecie... ale #!$%@? bez przesady). Tak jeszcze kilka dni będziecie ich wspomagać, finansować libacje to koleś albo spuści jej #!$%@? do nieprzytomności, albo zostanie odwieziony na sygnale - bo takie picie całodniowe nie może trwać wiecznie. Ona zostanie sama, załamie się, zapewne większość znajomych się od niej odwróci, bo przecież kto chciałby zadawać się z jakąś "e-#!$%@?ą". Finalnie skończy zaćpana albo się powiesi, bo nie będzie sobie w stanie dać rady z tym wszystkim.
Wtedy WSZYSTKIE osoby które płaciły im za ten patologiczny seans powinny czuć się winne, bo to ich wpłaty do tego doprowadziły.
No dalej zielonki z 3-4 dniowymi kontami, macie już w końcu ferie - zjebcie mnie znowu, przecież obrażam Waszego idola.

#rafatus #patologiazewsi #patostreamy
  • 35
@chomik3 ostatnio jestem całkowicie pozbawiony empatii i wszelakich dobrych uczuć.
Wiem, że to może smutne i na pewno masz rację, że takie osoby powinny czuć się winne ale ja mam to po prostu gdzieś. Bez streamów Rafatus albo popełniłby samobójstwo tak jak o tym opowiadał albo pił tylko w znacznie gorszych warunkach. Niech karawana jedzie dalej a ja wciąż będę się temu przyglądał jedząc śniadanko bo przynosi mi to satysfakcję i uśmiech.
@chomik3: Od nich się już dawno odwrócili i myślisz że jak się to może skończyć nikt nie #!$%@?ł nigdy czegoś takiego jak oni wyobraz sobie jak oni by żyli jakby ich światopogląd do normy wrócił nie wytrzymają psychicznie są skończeni to kwestia czasu a ludzie to chcą zobaczyć tylko
@chomik3: ja nikogo nie bronię ale ziomek... Takich rafatusów w Polsce są tysiące a pewnie nawet tysiące tysięcy. Patologia jest absolutnie wszędzie i nikt z tym nic nie robi. Tylko w większości przypadków jest jeszcze gorzej bo mają dzieci na których zarabiają i do tego je #!$%@?ą. Daj spokój temu Rapatusowi, jak chcesz komuś pomagać to zajmij się dziećmi patologicznych rodzin, które takiego losu nie wybrały, w przeciwieństwie to tych dwójki.
@UntamedFeropatus: Kolejny... ale dociera do Ciebie, że to promowanie takiej patologii? Gdyby go nie finansować to może i by pił, ale zachlałby się sam w samotności. A tak jeszcze jego dziewczyna w to została wciągnięta i nawet jakby się nawróciła to będzie mieć przesrane na całej linii. Ponadto znajdą się pewnie kolejne patusy które będą naśladować go licząc na równie szybki zarobek.
Mam wrażenie, że ludzie którzy go jeszcze bronią mają