Wpis z mikrobloga

Zbudowałem sobie drukarkę kropkową (dot matrix printer) na podstawie Arduino i wydrukowanych elementów na drukarce 3D. Może ona drukować na papierze o szerokości do 55cm i teoretycznie nie skończonej długości. Cały projekt jest zaprojektowany i stworzony przez mnie łącznie z programem dla Arduino i aplikacją kontrolującą z poziomu komputera (proccesing). Możecie zobaczyć filmik o niej na YT.
Możecie zobaczyć filmik o niej na YT.
Oraz poczytać o tym jak zostało to zbudowane i ewentualnie jak można to zbudować na instructables.

Jak by ktoś miał konto na instructables, to prosił bym o głos na mnie w konkursach :)
Dzięki, miłego dnia!

#arduino #elektronika #diy #druk3d #programowanie #majsterkowanie
arduinopolska - Zbudowałem sobie drukarkę kropkową (dot matrix printer) na podstawie ...

źródło: comment_FYquC9NjuTczVkeYMTLKsLXWatvOauE5.jpg

Pobierz
  • 15
Tania albo brak obudowy na arduino, pewnie nie spelnia norm bezpieczenstwa. Patrz IPE-3478, brak izolowanych czesci czynnych, dodatkowo pewnie zasilacz z czasow komunizmu. Jesli masz dzieci to lepiej wywal to na smietnik zanim komus stanie sie krzywda.

Poza tym projekt ten jest wyposażony w zasilacz z czarnej listy. Zamykam.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
---------------------------------------------------------------
Piszę poprawnie po polsku
Bl0ndyna - Tania albo brak obudowy na arduino, pewnie nie spelnia norm bezpieczenstwa...

źródło: comment_JD3csDtAyqFgmhkkKQD4V7Es5Pr8jKzU.jpg

Pobierz