Wpis z mikrobloga


Pracując w sklepie miałem nieustanną styczność z polskimi osobistymi stylistami i stylistkami i przyznam wam, że jest to kontakt, o którym chciałbym jak najszybciej zapomnieć. Istnieje wiele branż, które w wyniku działań swoich przedstawicieli nie dorobiły się dobrej opinii (wystarczy wspomnieć o branży budowlanej, mechanikach samochodowych, czy HRze). Ale tak słabo obstawionej w kwestii merytoryki chyba by ze świecą szukać.

Dlatego dzisiaj chciałbym zaprosić Was do zapoznania się z materiałem dotyczącym pięciu grzechów głównych polskich stylistów. Głownie celem naświetlenia wspominanych problemów. Ale jak wiadomo...


https://www.wykop.pl/link/4136573/5-grzechow-glownych-stylistow-w-polsce/

Coś w tym miesiącu bogini fortuny nie jest dla mnie zbyt łaskawa. Wierzę jednak, że szczęściu trzeba pomagać, więc dlatego właśnie jeszcze raz zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o wykopanie, jeśli materiał Wam się spodobał. Tym razem ma już w pełni modowy charakter, więc może w tym leży klucz.

Wołam także tych, którzy zawsze stoją na straży dobrego męskomodowego contentu:
@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @Aditor @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @owocliczi @MrTofu @zafrasowany @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @SmallCaracan @MaxiimumR @lucyana1964 @Mr--A-Veed

Dzięki wielkie za uwagę i jak zwykle zapraszam do dzielenia się wrażeniami.

Pozdrawiam zamaszyście,
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #menswear #stylisci
UszatyBloger - !W jednym materiale podsumował (prawie) całą branżę stylistów i stylis...

źródło: comment_z4X99DLBQ6GbroAgyccrdHrvQKFHaOfr.jpg

Pobierz
  • 4