Wpis z mikrobloga

bigos >>>>>> fast foody


@Zoyav: Tak, a herbatka z ciocią lepsza niż cola z kolegami z klasy xD
No ludzie kochani, miejcie trochę wyobraźni i postawcie się na miejscu dzieciaka.
  • Odpowiedz
@MrRedz: Akat bigosik to szacunek i wiadomo, że ktoś dożyje 200 lat by lecieć z Muskiem w SpaceTesli na Marsa, bo kiszona kapusta to jest superfood. A po plastikowych burgerach jest tylko ciemność, oderwanie człowieka od Sztuki Sprawiedliwej, Metafizyka Neomarksistowska.

  • Odpowiedz
@MrRedz:nie zrozumiem wciskania tego syfu dzieciom, ba dorosłym też nie.
Naprawdę w normalnej restauracji wyjdzie nie dużo więcej cenowo, a przynajmniej jest szansa że w burgerze nie bedzie całej tablicy Mendelejewa. Syf i tyle. Każde domowe jedzenie jest lepsze, a to co robi babcia najlepsze i powinno sie cieszyć póki można. Najbardziej na świcie tęsknię za obiadkami od babci :(
  • Odpowiedz
@trotzig2586 w czasach mojego dzieciństwa McDonald's było uważane za luksusowe amerykańskie jedzenie. Normalnych restauracji nie było, z resztą moja rodzina chyba nigdy nie była w restauracji xD
  • Odpowiedz
@trotzig2586 bzdura. McDonald to najlepsza opcja na podróż. Jak jestem na jakimś zadupiu w Chinach czy innym dziwnym dla nas kraju, to w drodze nie ma bezpieczniejszej opcji do zjedzenia.
  • Odpowiedz
Każde domowe jedzenie jest lepsze


@trotzig2586: Ta, na pewno wielokrotnie odgrzewane, ociekające tłuszczem kiepskiej jakości tanie polackie żarcie jest lepsze i dlatego większość Polaków po trzydziestce chodzi z wywalonym bebzonem i ulaną mordą, ma kiepskie zdrowie i rzadko dożywa emerytury...
  • Odpowiedz
No ludzie kochani, miejcie trochę wyobraźni i postawcie się na miejscu dzieciaka.


@PanAlbert: Pioter źryj. Jak tata był mały to nie jadł. Kiedyś to byo.
  • Odpowiedz
za dzieciaka też tak myślałem, że lepszy bigmac, a teraz nie ma już babci... a bigmaca wciąż można kupić


@keep_it_real: za dzieciaka pewnie wolałeś też kopać piłkę niż siedzieć z babcią, a teraz nie ma babci, a piłkę nadal można kopać.

Jaki to ma sens? że należy całe dzieciństwo spędzić z babcią? no rzeczywiście, świetny sposób na zaburzenia społeczne.
  • Odpowiedz
Syf i tyle. Każde domowe jedzenie jest lepsze, a to co robi babcia najlepsze i powinno sie cieszyć póki można.


@trotzig2586: No niestety taki chłopski rozum ma mało wspólnego z rzeczywistością, Big Mac może najzdrowszy nie jest, ale to zwykła wołowina w bule bez żadnych tajemniczych chemicznych dodatków, za to podły schabowy na wielokrotnie odgrzewanym tłuszczu z ziemniakami zalanymi skwarkami i smażoną kapuchą wcale zdrowszy nie jest, ba, jest dla naszego
  • Odpowiedz
  • 38
Każde domowe jedzenie jest lepsze,


@trotzig2586: pamiętam jak od małego mnie dziwiło dlaczego dorośli mówią takie #!$%@?. Myślałem że to taka ściema dla dzieci żeby nie wydawać pieniędzy, ale dużo ludzi naprawdę tak myśli. Całe życie jesz to domowe żarcie i #!$%@? można od tego dostać. Przecież ziemniory, bigos i schabowy to są rzeczy do zapchania bebzuna, a nie do normalnego jedzenia z przyjemnością.
  • Odpowiedz