Wpis z mikrobloga

#krakowskiewykopparty

Mirki i Mirabelki,

mega, mega, MEGA dzięki za epicki, sobotni wieczór! To było moje pierwsze #wykoparty i już nie mogę doczekać się kolejnych edycji! Dzięki Wam czułam się nie tylko jak siostra @mandrake13, ale jak Mirabelka. :)

Pełno tego, wiem, ale muszę koniecznie podziękować:
@mandrake13 - bratu, który wprowadził mentalną zielonkę w świat bordo, nauczył mnie obsługiwać Ultrona i dzięki któremu rozumiem żarty o kosmonaucie <3
@Tomo_BiF za dwugodzinne rozkminy na temat fizyki kwantowej. I tak wiemy, że to jebnie! :D
@gorush - powierzyłeś mi pilnowania zeszytu. To dopiero splendor!
@Hauptsturmfuhrer - bez umlautu, ale i tak jesteś epicki! ^^
@DziewczynaMirka i jej Mirek, @Saute, @Misjonarzz @idol89, @Verdu, @MasterSoundBlaster, @Sztabowy - dzięki Wam poczułam się częścią tej imrezy. :)

Wiem, że gdzieś tu jest ekipa ze stolika gitarowego - serdeczna tarcza! <3
Aaa, pozdrawiam też muzycznego Mirka, który chętnie zakazałby śpiewania na #karaoke po pewnej dawce procentowej . Ponawiam zaproszenie do chóru. :D

Na koniec megapropsy dla organizatorów/sponsorów: @MasterSoundBlaster po raz drugi, @BarONkrakow, @Browin <3
Mój balonowy Lenny czeka na balonową Mirabelkę z następnego wykoparty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie sposób wymienić wszystkich, moja pamięć do nicków jest odwrotnie proporcjanalna do wypitych piwnych bąbelków. Napiszę tylko: dzięki, Mirki i Mirabelki, i do zobaczenia! :)
źródło: comment_QGmwSTu3uOZKEMazxXcKYYRGh9CAzOVN.jpg
  • 12