Wpis z mikrobloga

Nikt normalny nie przymyka oczu na molestowanie itd


@HansLanda88: przeczytaj ten temat jeszcze raz, uważnie

albo lepiej ci zacytuję:

#!$%@?ła się gówniara i szukała wrażeń, później rano moralniak i psikus.


oczywiscie, ze zasluzyla z logicznego punktu widzenia.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk:

kobiety się boją zgłaszać gwałt, skoro mogą zostać wyśmiane

Iks #!$%@? de. Wiesz, że na komendzie jak kobieta zgłosi gwałt, to osoba oskarżona ma #!$%@? zanim przedstawione zostaną jakiekolwiek dowody? Wiesz, że nic nie budzi takiego #!$%@?, jak skrzywdzona kobieta przez mężczyznę? Wystarczy jej słowo na komisariacie a oskarżony otrzyma na wejściu srogi #!$%@?, zanim złoży jakiekolwiek wyjaśnienia?
Chyba że mówisz o mężczyznach zgłaszających gwałt. To tak, zostaną wyśmiani bo
  • Odpowiedz
@HansLanda88 chętnie bym porozmawiala ale ogólnie nie chce mi się rzucać w siebie nawzajem argumentami. Nie zmienisz perspektywy, chcesz sobie udowodnić że masz rację xd miłego wieczorku
  • Odpowiedz
Zobacz ile jest gwałtów według statystyk i z tego policz prawdopodobieństwo, że jakiś był. Szach mat, wygrałem z uberargumentem przez rozkład Gaussa IQ.


@Naxster:
Przecież już policzyłem w jednym komentarzu. Mniej niż 0.0026%, więc chyba strzeliłeś sobie w stopę tym argumentem.
  • Odpowiedz
@krzys2c: Ciekawe skąd info, że oskarżony od razu dostaje #!$%@?? Iks #!$%@? de to jest twierdzenie, ze ostracyzm wobec kobiet zgłaszających gwałt nie ma wpływu na decyzję o zgłoszeniu. Już nie mówiąc o mniej drastycznych przypadkach molestowania.
  • Odpowiedz
@frogfoot: Dlatego czuję się bezpieczniej. Bo u mnie może wiele się wydarzyć, może mnie jakaś larwa oskarżyć, bo jej się odwidziało, a tak gdy coś wyczuję, zwijam żagle i tyle mnie widziano.
  • Odpowiedz
Nie chce mi sie #!$%@? po raz 3 na ten sam temat, wiec wklejam ci link do tego posta, zebys mial latwiej zaczac od gory https://www.wykop.pl/wpis/29683573


@Hatespinner: no wlasnie problem tkwi w tym, ze #!$%@? bez sensu i nie trafiaja do ciebie logiczne argumenty.

To ze laska z kims poszla do domu nie oznacza, ze mozna z nia wszystko zrobic.

Ja nigdy w zyciu o sytuacji, zeby po upojnej dla obu
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Porozmawiaj kiedyś osobiście z jakimś policjantem po służbie, to się dowiesz jak to wygląda. Dowiesz się też, że coś takiego jak "ostracyzm wobec kobiet zgłaszających gwałt" to pojęcie, które opisuje zjawisko nieistniejące.
  • Odpowiedz
Mniej niż 0.0026%


@Flypho: xDDDDDDDDDDDDDDDDD Aha. a to procent z czego? Każdej aktywności ludzkiej?
Rocznie gwałtów jest 1300. Co oznacza 3,5 gwałtu dziennie. Znajdź 4 inne z tamtego dnia to pogadamy ;)
  • Odpowiedz
@Naxster: napisałem przecież NORMALNY.

@karoozela: ale Twoja perspektywa, to tylko ta skrzywdzonej kobiety. Najważniejsze w takich sprawach są dowody i możliwość udowodnienia lub nie konkretnych czynów rodzi różne konsekwencje. W tym też te daleko idące społeczne, które dotykają osób których teoretycznie to nie powinno dotyczyć.
  • Odpowiedz
@frogfoot: Ale ja nie idę tam gwałcić, tylko uprawiać seks na który była obopólna zgoda. Jak tej zgody nie ma, jak są jakieś kombinacje, wahania, to nie ma seksu. I tyle, nie ma co drążyć tematu i niech #!$%@? niektórym nie przesłania światopoglądu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Nie. Po prostu ludzie wiedzą, że czasem kobiety następnego dnia zmieniają zdanie, bo mają problemy pod kopułą i postanawiają faceta udupić, dlatego należy rozważyć taką okoliczność, bo gość MOŻE zostać oskarżony niesłusznie. I nie ma to nic wspólnego z kulturą gwałtu. Bardziej z poszanowaniem dla domniemania niewinności.
Oczywiście, jeżeli laska była pijana w sztok i postanowił ją perfidnie wykorzystać, albo czegoś jej dosypał to gardzę nim i niech gnije.
  • Odpowiedz
To ze laska z kims poszla do domu nie oznacza, ze mozna z nia wszystko zrobic.


@frogfoot: W dupie mam co mozna zrobic a co nie, bo nie o tym byla rozmowa, ale teksty

Ake z kim ja tu rozmawiam, jak ty pewnie nigdy nawet cycka nie trzymales, a sprawy lozkowe znasz z filmow najwyzej xD


swiadcza tylko o tym, ze chciales sie tu #!$%@? i dodac swoje trzy grosze, wiec
  • Odpowiedz
@HansLanda88 moja perspektywa jest przeciwna do sugeracji w poście jakoby prawdą było, że "rozmyslila się", fałszywie oskarżyła. Przeciwna jestem też trzymania się tej wersji skoro a) policja oskarżyła tego człowieka b) policja zatrzymała go w areszcie. Nie ma wyroku ale wykopki już swój wydały- albo zmyslila albo po co się pchala tam. Żałosna retoryka :)
  • Odpowiedz
no powinien być ale w rękach kobiety najwyraźniej. Skoro #!$%@? #!$%@? gwałciciel ma "logiczne prawo (XDDDD)" zgwałcić ofiarę bo mu się udało ją nabrać to kobiety


@Naxster: nie wiem o czym tam piszesz, ale ja mówię o sytuacji kiedy to faktycznie ruchasz sięz panną, a potem jej #!$%@? i Cię o jakiś gwałt oskarża. mnóstwo ostatnio tego typu przypadków niestety, dlatego też NORMALNI faceci jak ja zaczynają się obawiać o siebie...
  • Odpowiedz