Wpis z mikrobloga

@ImYourPastClaire w punkt! Ile tu jest komentarzy wyśmiewających matki, że po urodzeniu dziecka nie widzą poza nim świata, nie mają żadnych pasji ani zainteresowań. Wykopkom jednak nie dogodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@arczer należysz do ludzi, których za cholere nie rozumiem. Nie wszystko jest albo białe albo czarne. Jeśli ktoś się w czymś realizuje, to nie znaczy, że nie może mu też zależeć na czymś innym. Poza tym
@PanCzlowiek: 1,2,3: Zamknij oczy i wyrecytuj sobie w myślach moją odpowiedz taką idealną, taką jaką chciał byś usłyszeć, wiem do czego prowadziła by dyskusja z tobą(STWIERDZIŁ BYŚ ŻE CH SIĘ ZNAM I ARGUMENTY MI SIĘ SKOŃCZYŁY) powiem jedno, nikogo nie idealizuje, jak ktoś coś osiągną albo spełnił swoje marzenie i nie ważne czy jest gwiazdą czy pijakiem spod sklepy, ja nie pytam od razu ZA CZYJE TO?? I TYM PODOBNE...racjonalnie podchodze
Kobieta siedzi w domu z dzieckiem

HURRR DURRRR dla bab to wysranie guwniaka z dópy jest największym życiowym osiągnięciem.


Kobieta godzi posiadanie dzieci z eksremalnymi pasjami

HURRR DURRRR co za matka, jeździ po świecie zamiast się zajmować dziećmi.


Ocenianie ludzi, których się nie zna pod filmikiem, który daje bardzo dobry przykład, że nie należy tego robić xD
Pobierz g.....L - Kobieta siedzi w domu z dzieckiem
 HURRR DURRRR dla bab to wysranie guwniak...
źródło: comment_TOaVQhAitZ8LsVEaJAJHs4Pt2YJE3wPU.jpg
@88chaos-STAR: Ok, więc chwalisz nieznajomą podając argumenty, których nie potrafisz w żaden sposób obronić? Po co pisałaś o chorobie, ociągnięciach, inteligencji czy "wspaniałej matce" skoro NIC nie potrafisz napisać na obronę tych pochwał, kiedy ktoś zadaje proste pytania? Znasz tę kobietę osobiście?
@odidouo1: Ano zależnie od kontekstu - obchodzi albo i nie obchodzi. To co Wojciechowska robi prywatnie - nic mi do tego, ale skoro gdzieś tam pojawiała się w
@PanCzlowiek no właśnie sam sobie w tym momencie zaprzeczasz. Nie można o niej napisać nic dobrego, ale już krytykować tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a może to Ty w sposób bezmyślny wylewasz na nią wiadro pomyj?
Nie zauważyłam też, żeby ktos ją tutaj czcił. Ja bardzo ją szanuję i podoba mi się to, co robi. Tyle.
No i kwestia podróżowania. Czy prawdziwym podróżnikiem jest się tylko wyłącznie wtedy,
@88chaos-STAR: Zupełnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że "ktoś, kto nie był w górach wysokich nie może krytykować". To jakiś absurd. Może jeszcze posuniemy się dalej - "ktoś kto nie był na Nanga Parbat zimą nie może krytykować". Do krytyki zostanie niewiele ludzi. A jednym z nich Simone Moro, który najlepszego zdania o Czapkinsie nie miał.
http://www.portalgorski.pl/nowosci/wspinanie/gory-wysokie/6084-wywiad-z-simone-moro-zimowym-zdobywca-nanga-parbat
@88chaos-STAR nic do tej osoby nie mam, ale mówić że ZDOBYŁA KORONĘ ZIEMI, gdzie praktycznie polegało to na wyciągnięciu jej na górę za gruby hajs jest trochę słabe. W każdym razie szacunku w środowisku wspinaczy się nie dorobiła, ot telewizyjna osobistość.
@88chaos-STAR a wiesz że ja mogę się kreować na kogoś kim nie jestem? Tak to możliwe. Fakty są jednak takie że Wojciechowska pracuje dużo poza domem. Czy można być wspaniałą matka wpadając raz na jakiś czas do dziecka? Wg mnie nie ale inny powie że wystarczy hajs i prezenty. To tylko moje zdanie. Nie każdy musi się z nim zgadzac. Osobiście szanuje Wojciechowska ale nigdy bym nie powiedział że jest wspaniałą matka