Wpis z mikrobloga

Nie przegadacie jego wiernych, bo on oferuje ludziom to, co dla nich najcenniejsze - poczucie, że są kimś ważnym. Teraz taki jeden z drugim kretyn, który ledwo podstawówkę skończył może powiedzieć "O, ja to jestem mądrzejszy od wszystkich naukowców na świecie, bo obejrzałem film na jutubie!".

http://mity.lekiznatury.net.pl/

Tu jest jeszcze kilka rzeczy opisanych
  • Odpowiedz
@Jarek567: Przeczytałem to, co zalinkowałeś z wiki i... No #!$%@?... Jak przeczytałem o jego poglądach na mammografię, to mnie chciał szlag trafić.

Nie ma ani jednego przypadku spośród milionów kobiet, w którym mammografia ZAPOBIEGŁA powstaniu nowotworu piersi. Wręcz przeciwnie, jak wiadomo, mammografia sprzyja powstawaniu nowotworów


No ja #!$%@?ę, to tak jakby powiedzieć, że prześwietlenia nie zapobiegają łamaniu kości... Jak ktokolwiek, kto ma więcej niż 2 komórki mózgowe może potem ufać temu
  • Odpowiedz
Ktoś dotarł do oryginalnego posta Zięby na FB z tego screena? W komentarzach na FB prośba o to jest parę razy i też nie ma. Może się czepiam, ale wszyscy tutaj wiedzą, jak łatwo to sfałszować.
  • Odpowiedz
@windforce: Widziałem już gdzieś wcześniej tego screena bez zamazanych danych, nie wydaje mi się żeby to był fake. Poza tym Jerzy Zięba jest znany z tego, że czasem takie słowa wypowiada.

@gumiorek: też mnie to niemiłosiernie #!$%@?, ale co zrobić... ludzie mają prawo do swoich poglądów, szkoda, że wciskają taki kit innym
  • Odpowiedz