Wpis z mikrobloga

Cześć! W nawiązaniu do tego wpisu, chciałbym powiedzieć co następuje;
- Razem z koleżanką @narzeczona_z_lammermoor postanowiliśmy, że osoba, która to wygra nie może mieć pato tagów w profilu,
- Losujemy tylko słuchawki bo... no nie spełniliście mojego warunku ;)
- @narzeczona_z_lammermoor ma dobre serce i któremuś z was odda ten piękny kubek.

A słuchawki idą do - @tallman
Napisz mi dane na pw ;)

Dodatkowo, pragnę powiadomić, że do wygrania jest kubek, ale dla osób, które wydawały się zainteresowane:
@paramedic44
@Loloman
@czwaruga
@Zaff
@czarnykotlet
@mhrok87
@Asullo
@siecburdelipowsiach
@neckneck
@Rachey
@eragonn14
@cebulandia
@Invisible22
@Leber88

A wy z komentarzy postów narzeczonej:
@Aigre
@Jaracz_Joint
@Shadov95
@foxmurder
@Seduire
@adawidowicz
@Czlowiek_o_niewyspanej_twarzy
@plutokomuna
@kubaklodz
@pcstud
@MojeTrzecieKonto
@meciasek

Macie czas do soboty 23:00!

Bo to o was mowa, macie okazje dostać taki o kubek odpowiadając na pytanie - "co byś z takim kubkiem zrobiła/zrobił?"
Wygraną, wygranego wybierze sobie @narzeczona_z_lammermoor i to do autora najlepszej zdaniem koleżanki odpowiedzi pójdzie kubeczek. Także puśćcie wodzę fantazji, to jest wasz moment ;)
Zapraszam także do śledzenia tagu #tworczoscnarzeczonej i facebooka bo kto wie.. co tam może się pojawić ;)
Pobierz perkaman - Cześć! W nawiązaniu do tego wpisu, chciałbym powiedzieć co następuje;
- R...
źródło: comment_NkVhijjcxZ7FDelL97ouomCZsrCHRRIe.jpg
  • 25
@perkaman: W razie wygrania takiego wspaniałego "poidła", nie ma mowy, że zacznę go wykorzystywać w sposób normalny. Oczywiście, postawię sobie go na mojej jakże pięknej półce z "souvenirami", gdzie trzymam rzeczy, przywiezione z różnych zakątków świata. Sądzę, że kubeczek doskonale odnajdzie się w nowych warunkach, obok wielu ważnych dla mnie przedmiotów. W towarzystwie figurek i rzeźb na pewno nie będzie się nudził i z pewnością szybko zagrzeje tam miejsce. Kubek zainteresuje
@perkaman > Bo to o was mowa, macie okazje dostać taki o kubek odpowiadając na pytanie - "co byś z takim kubkiem zrobiła/zrobił?"

W środy i czwartki mógłby w nim pomieszkiwać mój kot,
ale cały piątek - aż do niedzieli, piłbym z niego kakao,
no oczywiście od poniedziałku do wtorku - piłyby z niego dzieci,
zwłaszcza chora córka

#tworczoscnarzeczonej
Pobierz mhrok87 - @perkaman > Bo to o was mowa, macie okazje dostać taki o kubek odpowiadając...
źródło: comment_JsNQ0R9MTc7C454tNgsrFIlmUAu39cCc.jpg
Ja już wiem! Toż to przecież prosta sprawa.
Co rano kap kap mleczka,
i kakao (najsłuszniejsze XD) będę dawać do kubeczka.
Niech nie myślą inni sobie, że to kubek mało wyjątkowy.
To jest kubek nadprzyrodzony gdzie z jelonkiem dzien spędzony,
będzie zawsze pozytywnie zakończony. ()
@perkaman: Ehh patrząc na te wszystkie odpowiedzi,
chciałbym się sam osobiście dowiedzieć, czy moja dzienna kawa do tego kubka się zmieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż czasem jak sobie pozwolę, to łyknąłbym sobie z niego również jakąś Coca-Colę.
Ale jak się domyślam, byłaby mała wojenka.. bo mój różowy chciałby też pić z tego jelonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)