Wpis z mikrobloga

  • 56
Czasami jak sie nudze w robocie to wchodze na forum osiedla avia w krakowie i czytam te dramaty mieszkancow. Kupic tam mieszkanie (zapewne z dlugoletnim kredytem) i miec w perspektywie najblizsze lata spedzone na wzajemnych zlosliwosciach, konfliktach i frustracjach... Tylko czekac az bedzie tam dochodzic do samosądów. #avia #krakow #deweloperka #mieszkanie
  • 44
  • Odpowiedz
@mor3nko: dzięki, ale będę kisnąć z tych dzbanów xddddd

No to wynika z tego tyle, że publicznie się przyznajesz - jesteś donosicielem tworzącym wrogość i agresssywne zachowania pośród sąsiadów. Raz ty mu dasz mandat innym razem on ci coś innego... Masz problem z konkretnym autem, to nie czekaj - to zostaw kulturalnie karteczkę na szybie z numerem telefonu i adresem i sobie to wyjaśnijcie (ale bez wpychania za wycieraczkę bo to
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta: aż takiego raka tam się nie spodziewałem ;) Wszyscy znajomi to ludzie spoza Krakowa z kredytami na xx lat. Pewnie całe osiedle tak wygląda. Też czekam aż to wybuchnie, choćby te auta poparkowane gdzie popadnie. 2 razy wjechałem tam autem na obczajke i szybko się wycofałem, bo nie da się tam jeździć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@KeepCalm ponizej jednego na mieszkanie jest wg przepisow :) niestety 12 tys osob na nowe osiedle a zero infrastruktury. Nie mowiac o przychodniach, przedszkolach i szkolach. Dobrze ze nie kupilem tam mieszkania choc cena zachecala.
  • Odpowiedz