Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poleci ktoś stomatologa we #wroclaw Jeśli będzie jakaś duża różnica w cenie to mogą być okoliczne miasta. Pora wziąć się wkoncu za zęby, które mam straszne. Od dziecka ciągle wizyty u dentysty. Kończył leczyć to zaczynał od nowa. Mama i dziadek to samo. Z przeglądu przy lustrze mam dwa zęby zdrowe. 2/3 szczęki do kanalowego leczenia. A 1/3 do wyrwania, o ile nie więcej. Zdaje sobie sprawę jak bardzo mam tragiczne uzębienie. Kiedyś widziałem komentarz osoby z podobnym problemem i w Oleśnicy chyba leczył zęby bo wyszło kilkanaście/dziesiąt tysięcy złotych taniej. Chciałbym, żeby jeden stomatolog ogarnął wszystko od początku do końca i za możliwie jak najmniejszą ceną. I tak będę brak na to kredyt w banku, bo mnie najzwyczajniej nie stać na to, ale te 10-15k w górnych lotach do 20k myślę wydać, ale nie 40-60k jak czytałem od innych osób. Marzeniem byłoby wydać 20k maksymalnie i zrobić wszystko naraz pod narkozą po wcześniejszym przygotowaniu. Nie wiem czy to nawet możliwe, tak sobie marzę.
#opole #olesnica #olawa taguje te miasta, bo może być taniej i moze się opłacać dojeżdżać na każdą wizytę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 18
@stachuprzytelefonie: Kanałowe to kupa kasy. Ja ostatnio miałam robione 2 kanałowe (nie w Polsce)... $1500 za jednego zęba a dentysta jeszcze mowi, ze koniecznie trzeba na oba założyć koronki a to kolejne $1000 za zęba i najlepiej jak zrobie to do 4 tygodni po kanałowym...Taaaa...bo ludzie maja tyle kasy na #!$%@? na koronki. Od kanałowego minęło juz 5 miesiecy i chyba zaczne zbierać kase bo z doświadczenia wiem ze jak sie
@AnnaJ: w Polsce kanał to kilka stów. Zalezy jeszcze co tam się robi do tego. Za koronę to ponad 1k wyjdzie. Pierwsze słyszę, że trzeba szybko robić koronę. Mój dentysta nigdy nic takiego nie mówił.
szczerbol: Jeśli chodzi o Wrocław to polecam ci dr Iwonę Tomaszewską-Lenarcik, przyjmuje na Biskupinie. Sam do niej trafiłem dzięki rekomendacji z wykopu, po tym jak pytałem o wyrozumiałego dentystę dla osoby, które do dentysty nie chodziła X lat i będzie musiała sporo wydać. Nie dość, że świetna babka, zaangażowana w leczenie, nie komentuje, nie ocenia, za to mega sympatycznie i z wyrozumiałością traktuje pacjenta, to jeszcze ma taniej niż jakakolwiek konkurencja,
Piotr Ptak. City-Dent. Spec. i fascynat zawodu. Dodatkowo uczciwy człowiek. No i nie zacznie nic robić bez wyjaśnienia innych możliwości.
@volodia ale na moim zebie to bylo juz drugie kanalowe wiec zeba duzo nie zostalo...a ten drugi jest pekniety. Mialam kiedys w PL robione kanalowe to skasowali mnie 1500zl. I to wlasnie ten zab musialam robic jeszcze raz w Usa.
OP: @stachuprzytelefonie: @volodia: gdybyście zobaczyli mojego dziadka to byście powiedzieli na pierwszy rzut oka, że ma dobre, normalne uzębienie. A parę miesięcy temu wydał 13k zł. W małym miasteczku gdzie ceny są dużo mniejsze niż we Wrocławiu.
Tak jak pisze kolega wyżej czytałem kiedyś na wykopie, że wyliczyli my we Wrocławiu prawie 60k a zrobił w Oleśnicy chyba za 30k

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Marzeniem byłoby wydać 20k maksymalnie i zrobić wszystko naraz pod narkozą po wcześniejszym przygotowaniu


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale wiesz że kanałówka to jakieś 2 godziny pracy, zwykłe wypełnienie 30-40 minut. Nie wiem jak sobie wyobrażasz zrobić tyle zębów w ramach jednej wizyty :p
Korony czy innego overlaya i tak nie zrobisz tak o - najpierw trzeba zęba wyleczyć, ocenić jego stan, zdecydować o leczeniu protetycznym, pobrać wycisk i dopiero technik będzie mógł przygotować