Wpis z mikrobloga

Mój kolega był od zawsze #tfwnogf (21lv) dlatego też postanowił zapisać się na kurs języka niemieckiego, żeby kogoś poznać i się czegoś nauczyć. Na drugich zajęciach zauważył, że jest taka szara myszka, która nie jest duszą towarzystwa, na lekcjach odpowiadała nieśmiałym głosem i była trochę powyżej średniej dlatego też postanowił do niej zagadać (po kilkunastu zajęciach) i się zakumplować mówiąc proste "cześć" wspominając coś o liczebnikach niemieckich bo nie potrafił ich zrozumieć. Dziewczyna jak to szara myszka zgodziła się z nim pójść na kawę, żeby mu pomóc w nauce. Teraz od kilku miesięcy są parą, chodzą razem do kina, restauracji, parku, mają różne zainteresowania więc codziennie dowiadują się czegoś ciekawego od drugiej osoby. Jak widzicie wystarczy wyjść z domu i zapisać się na jakieś kółko bądź ciekawe zajęcia aby kogoś poznać.


Dowiedziałem się o tym pod koniec grudnia. Mam nadzieję, że historia zmotywuje was do działania i zaczniecie poświęcać chociaż kilka godzin dziennie na rozwój osobisty.

#stulejacontent #gownowpis #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #studbaza #przegryw #feels #depresja
  • 71