Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak to jest z mężczyznami (bo nie gadam) ale kobiety #rozowepaski chwalą się, że ciągle gdzieś podróżują. Mają zdjęcia z różnych zakątków europy a nawet świata. W dodatku zdaje się, że wydają na siebie nie mało. Czy one nie mają, żadnych oszczędności i wszystko prze$%erdalają na zabawę i ciuchy? Czy może zarabiają tak dużo/mają dzianych rodziców? A może frajerzy im sponsorują? Jak to jest?
#tinder #finanse #psychologia #cebula
  • 24
@Belzebub: ale co, Ty masz ból dupy, że ludzie podróżują po świecie? Ja w wieku 20 lat, zarabiając już swój hajs też cały #!$%@?łem na głupoty, podróże, wyjścia z kumplami. Chyba nie trzeba od pierwszej wypłaty tak mocno cebulić, siedzieć w domu i kisić kasę, bo żal wydać na podróż chociażby do innego większego miasta. Kiedyś trzeba się wyszaleć
@Belzebub sugar daddy


@intires98: wpisałem w google co to jest, ciekawe. Ale przeciez to nie mozliwe ze co 4 kobieta na tinderze tak ma.
(pisze co piata bo one wszystkie sam jeżdżą konno, narty w górach, zdjęcia z twarzą, i wakacje)
@Belzebub: Powiem tak, życie prędzej czy później skoryguje.Wiem o co chodzi, może to takie przypadki, że do gara nie wsadzi, samochodu nie kupi ale na ciuchy zawsze ma? Wszystko zależy od priorytetów, jedna woli mieć dziecko a druga tyrać na ciuchy i do 40 nie mieć dzieci, bo w karierze przeszkadzają
@Belzebub: sam sobie odpowiedziałeś


@bambosze_babuni: Nie wiem czy to prawda. Ale jeśli tak to nie chcę takiej dziecinnej osoby poznawać ( a ona pewnie chce poznać kogoś kto to wszystko utrzyma)

zauważ że im bardziej #!$%@? laska tym wiecej takich fotek. Nie znam laski która była by z biedniejszej rodziny i spamowała wyprawami po świecie


@HEHEHEHEHEBENIZ: no to prawda , tylko te #!$%@? na maxa
@Belzebub: pewnie skupiasz się tylko na tych ładniejszych, więc oczywista sprawa, że mają frajerów od takich wypadów.. po za tym wyjazd gdziekolwiek w obecnych czasach nie kosztuje niewiadomo jakich pieniędzy.. ponadto wypad z rodzicami na wakacje lub zwykła wycieczka za miasto tylko strzelona fotka w taki sposób, że myślisz ile to miljonów poleciało na to xD
dodatkowo laski przeważnie krótkowzroczne są i nie obchodzi ich co będzie za tyydzień, więc każda
dodatkowo laski przeważnie krótkowzroczne są i nie obchodzi ich co będzie za tyydzień, więc każda suma idzie na zachcianki bez względu na sytuację finansową.. nie wszystkie tak myślą, ale większość 'celebrytek' instagramowych..


@PeterFile: właśnie tego się boje bo one się raczej nigdy nie wybawią (nie jest tak jak ktoś wyżej pisał że ma 20 lat i chce się zabawić a zresztą ja 20 latek nie szukam) kasę będą rozpieprzać na głupoty
@Belzebub: widac je na to stac. Czesc ma kase bo pochodzi z klasy sredniej i rodzina jest na tyle bogata by to oplacac. Czesc sama dobrze zarabia. Czesc od sponsorow. Czesc podrozuje budzetowo. Czesc ma na tyle duzo obserwujacych, ze ja zapraszaja i funduja pobyt w zamian za reklame pensjonatu/hotelu, knajpy czy calej firmy turystycznej.

Nie wiem w sumie o co masz tutaj problem?
Jedni wydaja duzo na samochod inni na