Wpis z mikrobloga

@Nartenlener: Ankieta ma zbadać bardziej pogląd szarego Kowalskiego, czy wie cokolwiek i czy cokolwiek odczuwa po kieszeni. Poza tym- promotor każe = student musi ;) Ale dziękuję za zwrócenie uwagi, postaram się ująć Twoją opinię we wnioskach :)
Gdybym pisała odpowiedzi zbyt fachowym językiem to o rozwiązanie mogłabym prosić tylko ludzi, którzy mają o tym jakieś pojęcie, ciężko byłoby otrzymać większą ilość wyników.
@piggyduck: Dorzuciłem Ci jedną odpowiedź. Plus na dole moje przemyślenia dodatkowe:

W jaki sposób według Pani/a przejawia się kryzys?

Spadek wartośći majątku = wzrost cen produktów (przypuszczam, że chodziło Ci o inflację)
A w inflację też jest wliczana np. cena czynszu (cena czynszu zależy od wartości mieszkania)
Więc takie coś moim zdaniem się wyklucza :)

Czy uważa Pan/i, że obecny rząd byłby w stanie sprawnie przeciwdziałać kryzysom finansowym?

Lepsze pytanie byłoby
@venomik: Pytanie 7: "Na czym oszczędzałaby Pani/ oszczędzałby Pan w trakcie kryzysu?" Co ma kryzys finansowy do tego czy bym oszczędzał czy nie? Osobiście bym nie oszczędzał, więc pytanie wg mnie sugeruje, ze a) bym oszczędzał, b) kryzys finansowy jednostki bo "będzie oszczędzał". Za to pytanie 4 "W jaki sposób według Pani/a przejawia się kryzys?" i 8 "Czy uważa Pan/i, że obecnie grozi nam/ trwa kryzys finansowy" już dotyczy kryzysu ogólnych