Wpis z mikrobloga

@Daqnny: To jest polecony - nie pokazuje pośrednich kroków (wszystkich WERów itp.) tylko nadanie, przyjście do placówki i odebranie. Jak wysłałeś tę przesyłkę to teraz odbiorca powinien ją odebrać - chyba że to ta sama poczta, gdzie nadawałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Envelo: Mam taki punkt pocztowy u siebie na zadupiu i babka mi tam powiedziała ze oni to przekazują do miasta i stamtąd rusza w świat xD Nie czaję czemu tak jest, skoro zaadresowałem normalnie jak trzeba ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli teraz odbiorca ma jechać do punktu poczty żeby to odebrać to ma jeszcze dalej niż jakby przyjechał do mnie XD
@Envelo: Właśnie tak za bardzo nie mam warunków do dzwonienia teraz. Nadawałem to w filii tego samego urzędu pocztowego gdzie teraz ta paczka siedzi. Ale docelowo miała dojsc do osoby, która obsługuje już inna poczta.
@Daqnny: jeszcze spokojnie, można zaczekać, czasem taki błędny stan się pojawia, ale zwykle przesyłka jest poprawnie kierowana do adresata.
@wkto: Zadzwoniłem tam w końcu i powiedzieli mi ze oni to tak tylko wpisują żeby było ze doszła z pododdziału poczty do oddziału XD I ze dziś dojdzie do adresata. Ale dalej wisi ten sam stan, a ja nie mogę sie zapytać czy doszło, bo to niespodzianka ma być XD