Wpis z mikrobloga

  • 0
@MrGordon o ile obowiązki w tym nie przeszkadzają to jasne. jak tylko będę miała w końcu wolny weekend to wyruszę na podbój ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MrGordon: i tak bardzo dobrze że pojechałeś. Lepiej niż siedzieć na dupie.

@Skyward: w dzień można się opalać jak nie wieje. Dzisiaj co prawda jest słaba pogoda. Ale wczoraj? Na jutro 19 stopni zapowiadają.

@LowRyder_: jutro, Torrevieja. Dotychczas było 15 w cieniu max. Choć jakieś 2 tygodnie temu przed moim przylotem było ponad 20.

@ghostwall: Altea, niedaleko Alicante. Najpiękniejsza miejscowość którą dotychczas widziałem (głównie ta stara część).
  • Odpowiedz
@nokash: no ja z tego powodu powoli planuje przebranżowienie. Olewam pracę laboratoryjną o mega ograniczonym zakresie możliwości na IT. Na razie nie wiem czy polecam takie rozwiązanie heh
  • Odpowiedz
@DzieckoSzczescia: ja aktualnie siedzę sobie w Torrevieja. Ale to tylko na 2 tygodnie. Dookoła jest pełno pięknych miejsc, jest w czym wybierać. Dotychczas odwiedziłem guadalest, polop, cartagene, valencje, altee (zdjęcie) i cope. Moze gdzieś jeszcze skocze z dziewczyną bo czas jest. Ogólnie polecam takie wycieczki autokarowe. Kosztują niedużo a podpowiedzą co zwiedzić i jeżdżą po najlepszych miejscówkach.
  • Odpowiedz