Wpis z mikrobloga

@kolaszek: ale co masz na myśli? Sytuacje kiedy ktoś spłacił auto, wykupił od leasingodawcy, chce sprzedać i Ty chcesz w leasing wziąć? Jeśli tak to oczywiści się da
@Harold nie, raczej Twoj leasing ktory ma rate wykupową wysoką (powiedzmy 50% wartości samochodu),a Ty stwierdzasz, że nie chcesz wykupić go gotówką tylko wziąć to auto warte 50% w leasing na np kolejne 2 lata.
@kolaszek: tak, z tego co wiem takie coś jest możliwe (pewnie zależy od konkretnej firmy leasingowej) ale musisz pamiętać o 2 rzeczach. Pierwsza to na pewno będzie jakaś opłata manipulacyjna za to a druga to to że leasingodawcy raczej nie dają leasingu na samochody które po zakończeniu leasingu mają więcej niż 7-8 lat więc może być tak że jeśli auto jest już na tej granicy to mogą nie chcieć przedłużyć. Ja
@kolaszek: o takich kombinacjach nigdy nie słyszałem więc ciężko mi powiedzieć cokolwiek, wątpię by takie coś było możliwe bo tutaj by był problem z własnością, pierwszy leasingodawca by był właścicielem i drugi też by chciał być :D W takiej sytuacji to bardziej jakiś kredyt gotówkowy