Wpis z mikrobloga

Obiekt numer 3

Wiek: 24

Tinder gadka
Rozmowa rozpoczeta jak zawsze, bardzo duzo nawiazan do wspolnej przyszlosci (ale bez przesady), mnostwo smieszkow, zarcikow, odzwajemnionych komplementow - wszystko ladnie i pieknie. Rozmowa calkiem ok.

Ustalanie spotkania
Spotkanie ustalone dosyc szybko, ale z racji braku czasu przesuniete na dzien po innym spotkaniu. Przed spotkaniem bylem strasznie znudzony calym tym malpowaniem i po prostu mi sie nie chcialo na nie isc, mozna powiedziec ze byla pewna awersja ( ps: intuicja dziala!). Miejsce zbiorki ustalone i czekam - 5 minut, 8 minut ( limit 15 minut / bylem calkiem zadowolony ze nie przyjdzie), jednak sprawdzilem apke i napisala ze jest, a mnie nie ma...jak sie okazalo siedziala gdzies z boku i czekala, zamiast podejsc o.O

Wygląd Real vs Tinder:
Na Tinderze 5 fotek z czego na kazdym wygladala ciut inaczej, ale nadal bardzo ladnie i atrakcyjnie. Wykopkowe 7/10. Nie podejrzewalem tego co nastapilo pozniej...
Podeszla, zdjela kaptur i...kim Ty do diaska jestes? Czlowiek kameleon! Oczywiscie zaznaczylem :" Sluchaj wygladasz inaczej niz na fotkach, nawet bardzo" R: "coo? nieeee...to jaaaa" . I w tym momencie wiedzialem ze to nie potrwa dlugo.
Co do wygladu: zgodnosci 30%, dodatkowe 10-15kg wzgledem fotek, niby 24 lata, ale wyglad co najmniej 36 lat, tona mejkapu, niby indykowala aktywnosc fizyczna, jednakze nic nie bylo widac po tym. A ze byl czwatek to tlusto z kawka...

Czas trwania:
1h

Rozmowa:
Wiedzac ze i tak nic z tego nie pyknie, bo czlowiek sie szanuje, a najbardziej szanuje swoj czas i pierwsze wrazenie (jezeli klamie na fotkach to sklamie pozniej). Mimo wszystko poszlismy na kawe, w celach rozwojowych, azeby nie zardzewiec i podexpic bajere wzgledem nie-atrakcyjnych kobiet.
Podczas rozmowy, caly czas opowiadala o swojej pracy, jaka to jest nudna i meczaca, o problemach w pracy, o bolach w krzyzu ( wtf!) i o szpitalach...Czulem sie jakbym spotkal sie z babcia z poczekalni, ktora przyszla godzine wczesniej na wizyte do lekarza. Niemniej jednak wtracalem swoje madrosci, ktore sluchala bardzo uwaznie i po czesci partycypowala w opowiesciach. Trzymalem to wszystko na Wieeeeeelkii DYSTANS i tak jak pewien mirek napisal @Fearaneruial niektore rzeczy trzeba dostosowac podczas spotkanie.

Obiekt:
Typowa mloda korpo-Grazyna. Mimo opowiesci o swoich cwiczeniach, zdrowym odzywianiu nie zostalo to urzeczywistnione. Mogac to okreslic bardziej dokladnie to byloby to: Mozesz wyjechac ze wsi, ale wies na zawsze pozostanie w Tobie!

Zakończenie:
Patrzac sie co chwila na zegarek, po dokladnej godzinie ,zakomunikowalem wymarsz. Nawet nie wzialem numeru telefonu. Niestety szlismy w tym samym kierunku, wiec w punkcie krzyzowym, pytam sie: Ktoredy wracasz? R:"Tedyk (!!!) " Losux: "ojoj bo ja w zupelnie innym kierunku, Pa!"

Odczucia:
Jak to Zbyszek mowil: "To jest Ku*rwa jakis dramat!"
Slabo wygospodarowany czas, zmeczenie psychiczne.

Efekty: doświadczenie, empiryczna wiedza, samoswiadomosc cennego czasu.

Wnioski:
wyglad: jak bardzo oszukujo! , zdjecie sprzed 5 lat w najlepszej formie, na miejscu karakan...Od tego momentu w sytuacji kiedy przyjdzie ktos zupelnie inny - dzieki, wygladasz jak ktos inny - narka.
kontakt fizyczny: brak, bo kto by chcial dotykac obca osobe, ktora nie jest atrakcyjna i z ktora nie mam jakichkolwiek planow nigdy i nigdzie.
rozmowa: meczaca, afirmacje mozliwe, w celu rozwojowym.
dni po: Czekam na moment kiedy mnie usunie z par, azeby nie wyjsc na buraka.

Działania następujące:
1. W momencie oblana testu realnosci tinderVSreal - odwrocic sie na piecie i wyruszyc w strone przeciwna
2. Wymyslenie procedury sprawdzania osoby, azeby nie tracic cennego czasu i energii
3. Tydzien przerwy na zregenerowane sil psychicznych po tym spotkaniu.

Ode mnie:
Rozowepaski niekiedy klamia na zdjeciach i fotkach z milionem filtrow - nie jest dobra cecha i nie poznacie nikogo wartosciowego, jezeli budujecie spotkanie/przyszlosc na podstawie klamstwa. Lepiej jest posiadac mniej maczy, ale z Twoja naturalna i prawdziwa/aktualna buzka. Sam wybieram tylko niektore po przeczytaniu opisu, nie lece w prawo jak po*bany z kazda.
Dodatkowo kazda z Was poszukuje szczecia- i to cenie, bo kazda z Was ma pewne cechy, ktore sa naprawde urocze i chwytajace za serce. Dlatego nie bojcie sie otworzyc i zamiast gadac o smieciach, postarajcie sie porozmawiac o prawdzie.
PS: nie wiem jakie beda niebieskie w tym momencie (zalezy czego tam szukaja czy brykania czy znajomosci). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder
#losuxtinderuje
  • 14
@Pjoter2000: haha xD i podesle od razu ankiete i formularz jak na przeglad auta ( ͡° ͜ʖ ͡°) to by bylo piekne, gdyby ludzie wypelniali takie cos i parowalo z innymi osobami ktore maja podobne preferencje ()
@kompek: nie moge edytowac (,) 10 minut po wystawieniu juz nie mozna, takze nie indykowac tylko wykazywac ( ͡° ͜ʖ ͡°) bede zwracal wieksza uwage w przyszlosci Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziekuje