Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć skąd biorą się ludzie którzy uważają, że ich zdanie to jedyne słuszne zdanie i jeśli im się coś nie podoba to nikomu innemu też nie powinno?


@Kusar: Ja tylko pytam, bo nie rozumiem. Większość znajomych która miała takie rozwiązanie cieszyła się z niego miesiąc (hehe, patrz, kolory możemy zmieniać!!1), a potem nawet nie włączali.
Może ktoś wytłumaczyć mi sens tak montowanych LEDów? Ani to ładne, ani praktyczne,


@wojtas_mks: Sa zajebiscie ladne. Nie znam osoby, ktorej nie urzekl by widok tak podswietlonego pokoju wieczorem. Mozliwosc wyboru idealnego odcienia i koloru, zeby pasowal do wystroju pokoju i zmieniania go w zaleznosci od okolicznosci (tu juz ogranicza tylko wyobraznia).

Co do praktycznosci, to fajnie sprawdza sie w czasie ogladania filmow, gdy chcesz zeby bylo ciemno, ale nie za
@frogfoot: Jeśli rzeczywiście tego używasz to OK - podałaś bardzo fajne zastosowania i jest to porównywalne do tego co wrzucił @Budo . Wiem, bo sam mam podświetlenie luster w łazience xD Przy czym w 90% polskich mieszkań i domów nie ma możliwości zmiany stopnia jasności, bo są to najtańsze zestawy z Castoramy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo to wygląda na fotce. Co najwyżej możemy sobie pilotem
Blok to wielka płyta i na suficie było łączenie tych płyt


@Hannahalla: ooo, i takie coś ma sens! Tylko z drugiej strony - w blokach mieszkania są niskie i każdy cm się liczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)