Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki, czy wysyłacie sobie swoje nagie fotki swojej drugiej połówce? Pytam poniewaz jestem z dziewczyną 4 miesiące, ostatnio poprosiłem ją o jakieś zdjęcie ale odmówiła, jak zapytałem dlaczego to powiedziała, ze ona nie wysyła takich zdjęć bo to później różnie może być np. jak ukradną mi telefon a ona nie zamierza zostać gwiazdą internetu i niw wysyła się zdjęć osobie którą zna się 4 miesiące (przyznam że trochę smutno mi się zrobiło jak to przeczytałem) nie pomogło nawet to że obiecałem jej że zdjęcia zaraz usunę. Mam 28 lat, byłem w kilku związkach i moje poprzednie partnerki wysyłały mi zdjęcia tak samo jak ja im, nie widziały w tym zadnego problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zdjęcia tez często dostawałem nawet od dziewczyn z którymi jeszcze nawet nie byłem. Nie wiem jak to rozegrać, bo nie wyobrażam sobie że jestesmy w związku a ja nawet jednej foteczki nie mam. Koledzy dostają super fotki od swoich dziewczyn a ja mam jakiś szlaban :/. Jak mam ją ładnie przekonać?

#niewiemjaktootagowac #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 114
@AnonimoweMirkoWyznania: mi różowa wysyła i ja jej tez,ale to nie na takiej zasadzie ze stoi na golasa przed lustrem i pokazuje pusie xD Takiej raczej to bym sam nie wyslal,bardziej takie fotki pobudzajace...z reszta kazdy jest inny
Innym argumentem jest to ze moze na cos chorujesz xD Jestes z laska 4miesiacexD chyba nie musze mowic ze to bardzo bardzo krótko i po takim czasie ludzie nawet niezbyt sie dobrze znaja a
Mądra bo nie wysyła fotek?


Dokładnie tak.

Co w tym mądrego?


1. Ano to że jak ze sobą zerwą to nie ma ryzyka że durny były będzie miał jej zdjęcia w posiadaniu które mogą zostać różnie użyte później.
2. Smutne że OP potrzebuje takich zdjęć by połechtać swoje ego i podniecać się widokiem zdjęć zamiast celebrować ciało/walory dziewczyny na żywo.

Raczej tylko pokazała mu, że mu nie ufa.


Pokazała mu rozważność i
@Namarin:

Dziewczyna raz dała opowi do zrozumienia że dla niej to nie jest fajne i nie będzie fotek a ten nadal próbuje i to jest #!$%@?, że nie potrafi zaakceptować jej decyzji i spojrzenia na ten temat i naciska ją dalej. Dlatego napisałem by z nią zerwał,


Rozumiem, że jakby chciał w dupala ale laska by miała opory to też musi zerwać i szukać sobie ukraińskiej prostytutki?
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystkie moje byłe (i nie tylko) wysyłały mi seksowne foty i uważam, że to 1. jak najbardziej na miejscu 2. bardzo pobudzające relację. Robienie tego via snap czy insta jest bezpieczne, a przez 4 miesiące powinien być między wami ostry ogień.
Opie, w łóżku tez jest tak płochliwa?
@BoloZCzerniakowa:

Porównujesz sex analny z wysyłaniem nagich zdjęć? ty tak na serio?

Rozumiem, że jakby chciał w dupala ale laska by miała opory to też musi zerwać i szukać sobie ukraińskiej prostytutki?


Może nie musi od razu sobie szukać ukraińskiej prostytutki ale tak, jeśli dziewczyna ewidentnie nie jest za sexem analnym i daje mu do zrozumienia że nie to należy:

1. Uszanować jej decyzję. ZWŁASZCZA jeśli jest się z nią tylko
Koledzy dostają super fotki od swoich dziewczyn a ja mam jakiś szlaban :/. Jak mam ją ładnie przekonać?


@AnonimoweMirkoWyznania: a co, chciałbyś się też chwalić kolegom tak ja oni tobie? Skąd wiesz że są super? Pokazywali? Pewnie tez byś pokazywał. Dobrze dziewczyna robi, że nie chce ci wysłać

płaku płaku bo po 4 miesiącach związku nie wysłała mi zdjęcia cycków
boże, jaka gimbaza