Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki, czy wysyłacie sobie swoje nagie fotki swojej drugiej połówce? Pytam poniewaz jestem z dziewczyną 4 miesiące, ostatnio poprosiłem ją o jakieś zdjęcie ale odmówiła, jak zapytałem dlaczego to powiedziała, ze ona nie wysyła takich zdjęć bo to później różnie może być np. jak ukradną mi telefon a ona nie zamierza zostać gwiazdą internetu i niw wysyła się zdjęć osobie którą zna się 4 miesiące (przyznam że trochę smutno mi się zrobiło jak to przeczytałem) nie pomogło nawet to że obiecałem jej że zdjęcia zaraz usunę. Mam 28 lat, byłem w kilku związkach i moje poprzednie partnerki wysyłały mi zdjęcia tak samo jak ja im, nie widziały w tym zadnego problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zdjęcia tez często dostawałem nawet od dziewczyn z którymi jeszcze nawet nie byłem. Nie wiem jak to rozegrać, bo nie wyobrażam sobie że jestesmy w związku a ja nawet jednej foteczki nie mam. Koledzy dostają super fotki od swoich dziewczyn a ja mam jakiś szlaban :/. Jak mam ją ładnie przekonać?

#niewiemjaktootagowac #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 114
@AnonimoweMirkoWyznania: Na snapie może Ci wysyłać widać przez kilka sekund i znika na zawsze poza tym widzi czy robisz skrina, dobry patent. A co do nagich fotek swojej dziewczyny, to spoko sprawa poza tym lepsze to niż jakby miał oglądać jakieś inne fotki gołych pań. Serio to normalna sprawa nie rozumiem reakcji z waszej strony, natomiast jedno zastrzeżenie co do OPa to to, że po prostu robi z tego problem -
AluminiowaKrowa: mądra.
Jak jest superfajne, wrzuć nam tu swojego śmierdziela, najlepiej z danymi osobowymi a nie chowasz się za anonimowymi.
Właśnie, reprezentujesz fuck logic. Pytanie anonimowo żeby co? Zaszkodzisz swojemu i tak anonimowemu nickowi takim pytaniem? A żądasz od dziewczyny zdjęć, które realnie mogą zaszkodzić w przypadku gdy tobie w głowie #!$%@? się bardziej i ją rzucisz?
#usunkonto i najlepiej usuń się z puli genów.

@uhu8: nie mam czego usuwać,