Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba zostanę wieczną singielką () Zastanawiacie się dlaczego piękne kobiety często są same? Bo nie chcą zaniżać wymagań i szukają kogo równie przystojnego. Jestem urodziwą kobieta na poziomie, a mimo to nie mogę znaleźć przystojnego faceta z klasą. Właściwie to od zawsze byłam z jakimś związku, ale zawsze partnerowi czegoś brakowało, wiec żaden poważny związek nie wyszedł.
W końcu zrozumiałam, że to nie ma sensu. Właściwie to przyjaciółka pomogła mi to zrozumieć. Ona sama jest 9/10 i była do 25 sama, bo wybrzydzała. To nie tak, że szukam ideału, faceta 10/10, ale sama jestem 8/10, wiec oczekuje, że partner będzie równie urodziwy. Do tej pory wiązałam się z przeciętnymi facetami, ale z klasa i nie miałam żadnej przyjemności z seksu, bo po prostu mnie nie pociągali. Ja po prostu oczekuje wysokiego faceta (180 minimum), szczupłego z zarostem. Poza tym musi mieć charakter zbliżony do mojego. Do tej pory olewałam urodę dla charakteru, ale to nie ma sensu, bo to związki na siłe. #tfwnogf #tfwnobf #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 15
  • Odpowiedz
Do tej pory wiązałam się z przeciętnymi facetami, ale z klasa i nie miałam żadnej przyjemności z seksu, bo po prostu mnie nie pociągali. Ja po prostu oczekuje wysokiego faceta (180 minimum), szczupłego z zarostem.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale wiesz o tym, że minie kilka lat, włosy mogą wypaść, pojawi się np. cukrzyca i z pięknego księcia powstanie brzydal? Wtedy już nic Cię nie będzie pociągać. Przemyśl swoje priorytety, o ile to nie
  • Odpowiedz
@Kroos123: No tak, bo ty będąć 8/10 brałbyś laski brzydsze i/lub głupsze od ciebie, nie reprezentujące sobą wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°) i byłbyś z kimś kto cię po prostu nie jara. zajebista logika wykopków.
  • Odpowiedz