Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobija mnie rutyna.. ale tak konkretnie. Nie wiem jak z tego wyjść, każdy dzień jest taki sam :/

6:00 Pobudka
6:10 Poranna toaleta
6:40 Śniadanie
7:00 Poranny przegląd interneta
8:00 Wyjście do roboty
8:40 Przyjazd do roboty, przygotowanie się do pracy
9:00 Praca
17:00 Koniec pracy
17:40 Powrót do domu.
18:00-18:30 obiadokolacja, zależy czy gotowy czy sam se coś gotuje
19:00 - Wieczorny przegląd interneta, trochę rozrywki czyli odcinek lub 2 serialu lub jakaś gierka.
21:00 Kładę się spać, przeglądam trochę neta na smartfonie
22:00 Zasypiam.

I tak od #!$%@? 4 lat dzień w dzień. Dzień po dni to samo.

W weekend zazwyczaj się lenie. Czasami jakiś wypad ze znajomymi czy coś, ale zazwyczaj mi się po całym tygodniu nie chce. Poza tym znajomych mam z tych pijących, a ja alkoholu unikam.

Dobija mnie to... Najgorsze jest to, że nie widzę żadnych szans na zmianę takiego stylu życia, eh #!$%@? mireczki... :(

#zalesie #zycie #gorzkiezale #smutnazaba

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 27
na fejsie są miliony wydarzeń. Na pewno coś cię zainteresuje. Po prostu poprzeglądaj i wprowadź zasady typu:
3x w miesiącu - wydarzenie z fejsa (jakaś wycieczka krajoznawcza)
2x w miesiącu - wyjdę do klubu
1x w miesiącu - teatr wieczorem.

itp. I wypełniaj te założenia.
@AnonimoweMirkoWyznania:
@AnonimoweMirkoWyznania: tak wygląda przyszłość. Ludzie nie liczą się jako ludzie tylko jako ręce do pracy. Dodatkowo mamy pracować za pensję głodową, żebyśmy nie mogli zmienić miejsca zamieszkania. Do tego jeszcze chcą nas uwiązać kredytami.
Jeżeli żyjesz sam, to ogarnij się ze swoimi rzeczami, ze swoimi finansami, sprzedaj wszystkie niepotrzebne graty, spraw abyś był jak najbardziej mobilny - tj. 2x torba bagażowa, a w niej cały twój dobytek, a w międzyczasie rozglądaj
DestrukcyjnyOnkolog: Ja to mam tak
8:30 pierwszy budzik
8.40 wstaje
9.10 wyjeżdżam do pracy
9.55 zaczynam prace
18.00 wyjeżdżam z pracy ale to nie jej koniev
18.45 załatwiam szybkie sprawy związane z pracą
19.10 kibel żarcie itp
20.00 internet czasem coś załatwię zamiast tego np jak dziś.
21.00 w domu u do upadłego gram, lub oglądam seriale
I tak w kółko oprócz weekendu. Najgorszy jest czas pracy, a potem to człowiek
@AnonimoweMirkoWyznania: Może zadaj sobie pytanie: jaki chcesz być? Co chciałbyś robić w życiu? Co CHCIAŁBYŚ? Na chwilę odrzuć ograniczenia, które natychmiast Ci się pojawią i przekreślą te pomysły. Możliwe że przyjdze Ci coś do głowy i kiedy już się do tego zapalisz to spróbuj spojrzeć trochę krytycznie na sprawę tzn. co będziesz musiał poświęcić i co trzeba zrobić żeby robić to co chcesz. Tyle. Może być tak, że nic nie wymyślisz