Wpis z mikrobloga

Ciekawa jestem skąd braliście pomysły na swoje loginy :)
Czy mają jakieś wyjaśnienie, czy może są to calkowicie przypadkowe słowa? Napiszcie, a ja sobie rano poczytam.
U mnie to było tak, że w liceum mówili na mnie polik, bo mam okrągłe puce :D a mój wtedy chłopak, a obecnie mąż, jakoś na fali donguralesko przekręcał elpolako na elpoliko i tak zostało. Teraz sobie myślę, że trochę #rakcontent i #zenada, ale przecież nie usunę konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy
Pobierz
źródło: comment_lynn2OMEmQ5RJyLpRTH7zq0vuv1BvMGg.jpg
  • 120
@elpoliko: szukałam pomysłu na login, a że w głowie pustka to otworzyłam książkę z receptury aptecznej i wybrałam słowo, które mi się spodobało i niejako wskazywało na płeć :D ale czasem żałuję, że nie stworzyłam jakiegoś śmiesznego ;)
@elpoliko: szukałam jakiegoś nicku, który by nie wskazywał na moją obecność tutaj, a że w tamtym okresie dosyć mocno słuchałam jednej przeróbki z dziewczyną od dr. Phila, to użyłam jej zwrotu. Drugie dno tego jest takie, że jako 7-8 latka dosyć sporo czasu spędzałam go z chłopakami i nie ukrywam, że biłam się z nimi na potęgę. Jak jeden powiedział do mnie, że „jem pierogi i mam zmarnowane życie”, to musiałam