Wpis z mikrobloga

Zbieram wiedzę dietową, czytając doskonałe wpisy spod #cookologia ( @monkali wróć ;( ) i tak myślę, że trzeba posłuchać się w kwestii robienia zakupów przez internet, co będzie dla mnie nowością. No ale w końcu, szybko, tanio i bez szaleństw na półkach sklepowych.

No i nasuwa się #pytanie. Z jakich sklepów ze spożywką korzystacie?
Najlepiej na warunki #wroclaw bo to mój kociołek. Zależy mi na tym by nie przepłacać, i mieć dostęp do dobrej jakości warzyw i owoców.
Doradźcie coś, to poszperam w ofercie.

#zakupy wołam #dieta bo tam ogarnięte Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
@Sandman: @kidzior: ja również tesco, ale niestety często mają tendencję do dostarczania zamienników, które czasem kompletnie zmieniają jak tydzień mojego jedzenia będzie wyglądał, typu wołowina 10% vs. 20% :/
  • Odpowiedz
@shdw: Zawsze można nie przyjmować zamiennika przy dostawie ze sklepu online, no ale trzeba wtedy samemu coś kupić.
Zamawiam owoce, warzywa, mięso (nawet wątróbkę kiedyś testowałem), ryby. Wszystko świeże, a nawet czasem podsyłają kody rabatowe (ostatnio 30/250 albo nawet 60/250zł). Warto korzystać.
  • Odpowiedz
@shdw: Zresztą, po kilku zamówieniach online człowiek tak się rozleniwia, że szok. Jak ostatnio pojechałem fizycznie do hipermarketu, to nie wiedziałem jak się tam odnaleźć. Odzwyczaiłem się przez tesco :D
  • Odpowiedz
@Marmite: Już jest ta soczewica. Jak na badapaku jest terminami ważności? Bo chcę na 3 miesiące zamówić roślin i nie chcę, żeby się przeterminowały. Są opakowania z terminem ważności?
  • Odpowiedz
@paramite: ja nigdy nie zamawiałem soczewicy więc ci nie pomogę, jedynie płatki zbożowe, orzechy i przyprawy - w przypadku wszystkich to minimum 4 miesiące wprzód. Z takich podobnie brzmiących produktów to zamawiałem ostatnio ciecierzycę ( ͡° ͜ʖ ͡°) to termin ważności jest do listopada.
  • Odpowiedz