Wpis z mikrobloga

Państwo świeckie tylko na papierze vol 9999 Święcenie nowych radiowozów w Poznaniu. Ja w takim razie wymagam żeby zostały poświęcone czy tam cokolwiek przez reprezentantów każdego wyznania, włącznie z wieszaniem durszlaka na lusterku

A tak serio, to ja #!$%@?ę, jaka to jest żenada, ale z komentarzy śmiechłem srogo

~Sprawiedliwy: najważniejsze, ze był czarnoksiężnik

~Autor: Czy samochód pobłogosławiony przez czarnego pastrzeża w berecie będzie lepiej jeździł? albo bezpiecznie???

~ Autor: ciekawe ile ten grubas w czarnej sukience skasowal za ochlapanie woda aut?


s: https://epoznan.pl/news-news-83356-30_nowych_radiowozow_w_Poznaniu_w_tym_BMW_o_mocy_252_koni

#poznan #policja #religia
Norskee - Państwo świeckie tylko na papierze vol 9999 Święcenie nowych radiowozów w P...

źródło: comment_49WGMG4v8d9SUfe2kwbf1PcSLQ3fFDSj.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@Norskee jeżeli wymagasz żeby były poświęcone przez reprezentantów innych wyznań to napisz taki wniosek do komendy policji, urzędu miasta i urzędu marszalkowskiego. A ja gdybym mógł to spelnilbym twoją prośbę, ale cóż ogólnie mam w dupie czy ktoś świeci świeci samochody czy też nie, nie śmieszy, nie bawi, ani nie czuję żenady z tego powodu.
  • Odpowiedz
@Amarantus_Ekspandowany: Co Ty #!$%@? #!$%@?. XDDD Atakowanie wolności przekonań? To jest egzekwowanie neutralności i normalności w świeckim państwie którym rzekomo jesteśmy. Dla mnie policjant może sobie swój prywatny samochód podstawić i niech mu go wodą szaman katolicki pooblewa, ale takie durne ceremoniały w państwowej służbie?
  • Odpowiedz
myślałem


@jankes83: szczerze wątpię

mogę argumentować szeroko za waszą głupotą.

1. Ustrój RP to demokracja pośrednia, rządzi w kraju partia katolicka, większość w kraju stanowią katolicy, ergo to oni stanowią zasady
2. Wolność wyznaniowa stanowi o równym prawie poszczególnych wyznań, której wyznacznikiem jest brak dyskryminacji, ergo wyznawcy innych religii musieliby wyrazić chęć uczestnictwa.
3. Statystycznie w komendzie pracuje 92% katolików, pozostali to głównie niewierzący, z tej racji w tego typu uroczystościach
  • Odpowiedz
@Amarantus_Ekspandowany:

@jankes83: szczerze wątpię


Typowy cham katolik :) Święty tylko w kościele

1. Ustrój RP to demokracja pośrednia, rządzi w kraju partia katolicka, większość w kraju stanowią katolicy, ergo to oni stanowią zasady


Ustrój nie ma tu nic do rzeczy. Polska jest krajem świeckim, nie katolickim i katolicy nie stanowią żadnych zasad.

2. Wolność wyznaniowa stanowi o równym prawie poszczególnych wyznań, której wyznacznikiem jest brak dyskryminacji, ergo wyznawcy innych religii
  • Odpowiedz
@Amarantus_Ekspandowany:

Twoja odpowiedź na moje argumenty jest poniżej wszelkiego poziomu.


Bo nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytania xD

nie jestem katolikiem, nawet nie jestem chrześcijaninem, po prostu nie jestem ignorantem.


Tym bardziej żal mi ciebie, że godzisz się na mieszanie religii z polityką i państwem.
  • Odpowiedz
@Norskee: Jeśli nie idzie na to państwowa kasa, to mogą je nawet krwią dziewicy kropić a nie będę widział problemu.
Głupie bo głupie, ale walka z tym to jak walka z wiatrakami, koszty są niewspółmierne do zysków
  • Odpowiedz
czarnoksiężnik


@Norskee: dobre, zapamiętam. z kolei w styczniu dowiedziałem się że na listonosza prawidłowo woła się donosiciel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz